Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok! Indirekt nyitást...

Lányok! Indirekt nyitást értékelitek jobban felétek akár utcán, akár máshol ismerkedésnél vagy direkt nyitást?

Figyelt kérdés

Indirekt: valami ürüggyel megy oda, ami nem kamu. Pl tetszik a nadrágod, segíts nekem mondd meg hol vetted és mennyiért.


Direkt: Szia, nagyon aranyosnak tűnsz, megyek teázni épp, tarts velem.


2014. jan. 4. 13:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Direkt nyitás... annyi ember megy teázni.. az már pont, hogy kamu :)
2014. jan. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Miért kell keménykedni?

Szerintem nem alfáskodni kell a nőknél, úgy, hogy tarts velem. Ki vagy, hogy egy idegennek akarsz parancsolgatni?

Inkább beszélni kell vele erről-arról, utána mond, hogy mész, de nagyon szeretnéd ha ketten meginnátok valamit, hogy kiderüljön kijöttök-e egymással.

2014. jan. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Inkabb a direkt. De ha tetszik a fiu, barmelyiket is mondja, nagyon fogok orulni neki. :)
2014. jan. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az a baj ezekkel a nyitásokkal, hogy csak azoknak a lányoknak tetszik, akikkel én nem akarok találkozni.
2014. jan. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Utolsónak:

Pedig pont ezek a srácok azok akiket úgy hívnak férfi, és oda mer menni napközbe is egy lányhoz, nem csak a haverjának mondja, hogy de megdugná...

2014. jan. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Odamennék én, csak nekem nem jön be, ha egy lánynak bejön, ha így rátörnek. Mert nekem se jönne be, ha egy lány odajönne így hozzám.

Nem zavarja, hogy nem tudja, hogy ő hányadik azon a napon, akihez így odament az adott ember? Futószalag b*******... :D

2014. jan. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Épp ez a lényeg, nyilván kell gyakorlás. De ha éppen meglátod azt a csajt, aki borzasztóan bejön, akkor lesz rutinod hozzá. Amikor kezdi valaki nyilván oda lehet menni sok lányhoz, de egy idő után nem fog érdekelni mind, csak aki tényleg feltűnően szép. Így valóban őszinte lesz a bók. :)
2014. jan. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
koszi. en em torok ra senkire. Hatarozott, egyenes ferfi vagyok. Igy hoditok.
2014. jan. 4. 14:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!