Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ismerkedesei allapotban...

Ismerkedesei allapotban meddig kell hagyni, hogy a fiu kezdemenyezzen?

Figyelt kérdés

Szoval egy honapja ismerek egy fiut. szemelyesen ismertem meg, hagytam hogy bejeloljon, majd hogy irjon, ezutan mindig megvartam, amig ir. Egy randink volt, akkor is vartam(kb 3 napig nem irt csak utana..) majd ezutan 1 hetig nem, nekem kellett. Azutan minden helyrejott, 2-3 naponta beszeltunk. Szinten volt még egy hetes szunetes alkalom, amikor en irtam.

Hogy szokott ez menni? fele-fele aranyban? ha az elso talalkozot o kezdemenyezte, most nekem kell?

most lehet, hogy azt hiszi, nekem nem tetszik?


2014. jan. 4. 23:56
 1/10 anonim ***** válasza:
53%
Most lehet azt hiszi hogy nem vagy valami lángész.
2014. jan. 4. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
komolyan ezt csináljátok csajok? én azthittem hogy azért nem ir mert nem érdeklem elfoglalt nagyon vagy megfordult hogy ő vár rám ez egyszer kétszeroké de ne mindig a fiu menjen utána néha azért nyugodtan irhatol is te is és jelezd hogy részedről is oké minden meg benne lennél a dologban nekünk is kellenek motiváló dolgok hogy menjünk :D
2014. jan. 4. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Bocsi, hogy osszevissza lett a fogalmazas, telefonrol vagyok.

Mivel motivalhatnam az irason kivul egyebkent?

2014. jan. 5. 00:02
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem most már kezdeményezz te. Lehet, hogy izgi ez az ódivatú hülyeség, hogy "legyél nehezen elérhető, mert az szexi!", de te már, úgy látom, szenvedsz tőle, úgyhogy, most szakíts ezzel a szokásoddal, és próbáld meg valami más módon izgalmassá tenni a bimbozó kapcsolatotokat. De ha nem beszélgetsz vele, nem fog bimbódzani. Ja igen, arra azért figyelj, hogy ne csevegj/fecsegj neki túl sokat, mert az idegesítő/taszító lehet. Mondjuk, ha fülig beléd van zúgva, akkor leszarja, de akkor is, fontos az optimális egyensúly megtartása. Se kevés, se sok beszéd.
2014. jan. 5. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Igen, tenyleg szenvedek kicsit. Nem fecsegek, jo vagyok chatelesben :D A gondok leirasara ott vannak a baratnok.

Mostmar irok holnap, tegnap beszeltunk utoljara.

Illetve még egy dolgot elrontok szerintem. Ha beszelunk mindig o koszon el elobb, hogy megy aludni, ideje lesz majd nekem elobb lelepni, csak mindig annyira orulok, hogy ir, hogy nem tudok magamtol elszakadni, de erzem, ez nagy hiba.

2014. jan. 5. 00:20
 6/10 anonim ***** válasza:
O_o Hát, azért szerintem ez ne zavarjon.
2014. jan. 5. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem tudasd vele elköszönéskor, hogy később is chatelnél vele, pl. Szia, remélem holnap/a héten is tudunk majd beszélni!.
2014. jan. 5. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
És akkor ő tudni fogja, hogy te szívesen fogadod írását és tuti, hogy rádír.
2014. jan. 5. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
O tobbszor is ugy koszont el, hogy holnap folytatjuk.. multkor is ezt irta, erre egy hetig nem irt, es nekem kellet. Azt hittem ez automatikusan azt jelenti, hogy akkor masnap ir.
2014. jan. 5. 12:57
 10/10 A kérdező kommentje:

Na írtam, úgy vettem ki, hogy örült.

Gyorsan le kellett mennie, mert korán kelt, de biztosított róla, hogy holnap beszélünk :)

2014. jan. 6. 00:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!