Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A férfiak miből gondolják,...

A férfiak miből gondolják, hogy minden egyes nővel naponta többen próbálnak ismerkedni?

Figyelt kérdés
Én ezt egyáltalán nem így tapasztalom, mondjuk lehet, hogy velem van a baj...
2014. jan. 5. 11:31
 1/6 anonim ***** válasza:
azért amugy mert vanna olyan csajok akik tényleg többel is ismerkednek az okosabbak erre rájönnek hamarabb is a butábbak később és hát ezek ugyejópár férfiba felkelthetik ezt a látszatot
2014. jan. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ácsi. Nem minden férfi gondolja ezt, ne általánosíts az itteni színvonal(talanság) alapján.

Az itteni idióták gondolják csak ezt.


Nekem másfél hónapja van új munkahelyem, eddig 6an próbáltak velem flörtölni, pedig a munkaruha csöppet sem szexi, ugyanazt hordják a férfiak és a nők is, sminkelni, körmöt lakkozni nem lehet, hajat hajháló kell, hogy fedje. Nem is vagyok jó nő, csak ilyen a kisugárzásom, azon pedig nem tudok változtatni.

Nincs veled baj, örülj neki, hogy nem zaklatnak idióták. Komolyan mondom.

2014. jan. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is meg szoktam lepődni ezen, mert nekem sem ez a tapasztalatom. Szerintem abból indulnak ki sokan, hogy ők minden normálisan kinéző nőnél bepróbálkoznak, ebből azt hiszik, hogy akkor mindenki más is.

Velem havonta egyszer akar valaki megismerkedni, pedig gyakran hallok ilyen véleményt férfiaktól, amit te is a kérdésedben leírtál... Nem értem én sem

19/L

2014. jan. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Sok, rengeteg pasi nem ismer nőket.

Néha próbálkozik 1-2nél, aztán ennyi a tudása rólatok.

Én rengeteg ismerőssel rendelkezem, ezek fele nő.

Köztük is van ribi, biszex, antiszociális, okos, hülye, vallásos, nyilt, minden féle.

És a többség nem kap normális ajánlatokat randira, csak szexre.

De van aki arra se.

Szóval az tesz ilyen kijelentéseket, aki nem is beszél nőkkel, csak saját kútfőből gondolja ezt.

2014. jan. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
46%
Valamiért a férfiak "éhsége" a nagyobb, és a férfinak kell felszedni a nőt. Egy szórakozó helyen is a férfinak van nehezebb dolga, neki kell odamenni, és megszólalni úgy, hogy ne csináljon magából komplett idiótát. A nőnek meg nincs más dolga mint "ölbe tett" kézzel várni, majd választani egyet...így aztán nehéz lehet egy nőnek párt találni. Ha egy lány szégyellősebb, hozzá akkor is oda mennek a pasik, de ha egy pasi szégyellős, le se szarják a lányok. És spec sokkal jobban preferálnám ha ez fordítva lenne, és nem lenne egyéb dolgom mint lekoptatni minden csajt addig míg egy kedvemre való nem jön. (merthogy a lányok is ezt csinálják)
2014. jan. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Utolsó, neked csak annyit szeretnék mondani, hogy mindig a nő kezdeményez. Ha mással nem egy pillantással, egy mosollyal... Max neten van az, amit te mondasz. De ha egy pasi annyira hülye, hogy mindenkihez odamegy, az meg is érdemli, ha elutasítják.
2014. jan. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!