Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hol tudnék a korombeli, meleg...

Hol tudnék a korombeli, meleg fiúkkal ismerkedni?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok, és nem tudom, hol tudnék más meleg srácokkal ismerkedni, pedig nagyon jó lenne, akár csak beszélgetés céljából is.

Szeretnék egy kapcsolatot, mivel sajnos egyedül vagyok, de egyelőre még az is jó lenne, ha valakivel nyitottan tudnék erről beszélni. :)


A primitív hozzászólókra nem vagyok kíváncsi.



2014. jan. 5. 12:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Nyitottan beszélni beszélhetünk a dologról, de egy kicsit idősebb vagyok nálad.
2014. jan. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%

Társkereső oldalakat próbálj :)

Pl: [link]


Itt rengeteg dolgot be lehet állítani :)

2014. jan. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Társkereső tényleg jó, csak nem annyira szeretem, mert tudjátok, a bőség zavara :(

Sajnos vidéki vagyok, ennek keretében sose voltam még senkivel se...

Ha van időd, itt a gyakorin is keresgélj, mert itt kötöttem életre szóló barátságokat, sőt... gyakorta komoly érzelmek kötnek ide.

2014. jan. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezzel én is így vagyok, mondjuk én már idősebb vagyok nálad (24), de én is egyedül vagyok.
2014. jan. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Javaslom figyelmedbe az internetet. Ha nem akarsz sehova se felregisztrálni, akkor ha kicsit utánakeresel láthatod, hogy facebookon is sok meleg oldal és csoport van. Vagy, ha akarod, vágj hozzám egy üzenetet, igaz, két évvel idősebb vagyok nálad.
2014. jan. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!