Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan léphetnék tovább az...

Hogyan léphetnék tovább az ismerkedésben, erről a szintről?

Figyelt kérdés

Járok egy helyre sportolni, több, mint egy éve, ahol jó a társaság, baráti a légkör. Van egy srác, és tetszik nekem nagyon, de nem tudom, hogyan nyissak felé úgy, hogy ne égjek le.


Nem vagyok benne biztos, hogy én is bejövök neki, mert bár bármikor ha odamegyek hozzá, akkor beszél velem, voltam már velük sörözni, karácsonyi vacsin, stb, ilyenkor mindig tudtunk beszélgetni gond nélkül, de egyébként semmi egyéb konkrét közeledése nem volt. Lájkolta (jó tudom ez olyan hülyén hangzik) pár képem fb-on, meg egyszer ott is rámírt, és órákig beszélgettünk mindenféléről, de úgy igazán semmit nem kezdeményezett soha.

Nem tudom, hogy mert nem érdeklem, vagy csak nem mer lépni, mindkettőt el tudom képzelni.


Hogyan tudnék jeleket küldeni felé úgy, hogy azért akkor se égjek le, ha nem viszonoz semmit, és neki csak simán egy lány vagyok az edzésről? Kíváncsi vagyok, hogy tetszek e neki, de ciki lenne utána úgy edzésre járni, hogy én bepróbálkoztam, aztán felsültem, és nem akarom, hogy ezért hülyének nézzenek a többiek.


Ti mit tennétek?

Aki segít, annak megköszönöm!


2014. jan. 5. 15:55
 1/4 anonim ***** válasza:
próbáld többet keresni a társaságát, legyél velekettesben, ha ezek után rád nyomul, akkor tetszel neki...
2014. jan. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
egyet értek az előttem szólóval :D meg te is elhívhatod "sörözni" ha elmegy akkor az 1 jó jel :D
2014. jan. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Próbálj vele többet beszélgetni. Sportolás után mondjuk. De a Facebook is jó. Próbáld mindig a legkedvesebb oldaladat mutatni neki. Ha már eléggé megkedvelt akkor lépni fog, ha nem, akkor neked kell.
2014. jan. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha már egyszer beszélgettetek és abból nem lett semmi, az lehet azért volt, mert nem küldtél jeleket. És itt nem arra gondolok, hogy szimplán csak kedves vagy, hajadat igazgatod meg mosolyogsz (ezek nem jelek). Ahogy őfelőle az se jel, hogy lájkolgatja a képeidet... Valódi jelek: játékos csipkelődés (=flört), kedves vitatkozás, intelligens hülyülés, humorérzéked kimutatása stb.

Bepróbálkozni akkor kell, ha ezek a dolgok már mennek köztetek. De ha ezek se működnének, akkor lehet h. nem jössz be neki. Ilyen is van.


24f

2014. jan. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!