Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Most akkor a csajok szeretik...

Most akkor a csajok szeretik az izmos pasikat vagy nem?

Figyelt kérdés
Mindenki áradozik róla, de mikor valaki képet tesz fel, akkor mindig vmi girnyó csávó van csak rajta, igazi férfias izmos képet még senki se tett fel ide. .. Akkor most izmos vagy a girnyó jön be nektek csajok? Életkort is irjatok légyszi!
2014. jan. 8. 16:30
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Hallottál már az ízlésről?
2014. jan. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
az jön be nekik amikor annyira sovány valaki hogy látszanak az izmai :)
2014. jan. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Girnyó képet eddig nem igazán láttam.

Legyen rajta izom,viszont az nem vonzó amikor túlzásba viszik a dolgot.

2014. jan. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
csakvicceltemxd
2014. jan. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Hát nemtom...én szeretem ha egy fiú izmos, de az a "legszexibb", ha a munkától, nem a kondigéptől, persze ez a mai világban ritka és nem is várható el, csak én vagyok ilyen régimódi. :D Másrészt, ha valaki túlzásba viszi, az számomra visszataszító. Pl. nyáron is egy srác ott feszített ujjatlan pólóban az utcán, akkora karjai voltak mint nekem a derekam, csak néztem, hogy te jó ég, na ez már csúnya, ő meg azt hitte azért nézem, mert hú meg wáó. :DD Na meg láttam egyszer egy képet valami kirakatban egy szintén rettenetesen kigyúrt, meztelen férfiról, de annyira fel volt fújva (bocsánat!), hogy majd a hányinger jött rám. :D


De persze...kinek a pap, kinek a papné...öö...paplan.

2014. jan. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim válasza:
Nekem a kicsit izmos jön be.
2014. jan. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Hát én még a testépítés topicon kívül nem láttam egy izmos pasit se... De azért kiírnak ilyen kérdést , hogy : Lányok, szerintetek ez már túlzás, hogy ilyen testem van? Meg hasonló. . Az a gáz, hogy lassan már a csajok vastagabbak lesznek mint a pasik!
2014. jan. 8. 16:43
 8/20 anonim ***** válasza:
Én minden pasit szeretek, ha az emberszámba vesz :3
2014. jan. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Kort is írnátok légyszíves? Köszi!
2014. jan. 8. 16:49
 10/20 anonim ***** válasza:

A testépítős, felfújt férfiak nem jönnek be.

Nem kell túlzásokba esni, ennyi.

22L

2014. jan. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!