Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tudom hogy egy vesztes vagyok,...

Tudom hogy egy vesztes vagyok, meg nyomi és elég hülye is, de ettől nem lehet bartnőm? Valakinek ötlete hogy hogyan változhatnák meg?

Figyelt kérdés

Nem nézek ki olyan rosszul 180cm magas vagyok, és okos is.

17/f



2014. jan. 8. 21:23
 1/7 anonim ***** válasza:
türelem....
2014. jan. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
most akkor hülye vagy vagy okos?
2014. jan. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Sport, türelem:) ja és vedd lazára.

16f

2014. jan. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2014. jan. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

"Az a vesztes aki annak érzi magát"

mindenki csinál hülyeségeket, csak az a kérdés hogy fogod fel.

Tanács: járj olyan helyekre ahova nem muszáj visszamenned, és élj a "Miért ne?" elv alapján

2014. jan. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem vesztes vagy, hanem önbizalom hiányos. Mindenki egyszer megtalálja az igazit, mellesleg 17 éves vagy ilyen korba max 3 hónapos kapcsolatok jönnek ki.:D (legtöbbször.)
2014. jan. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nincs türelem, nincs bocsánat, nincs második esély. Próbálkozz mindenkinél, nem megy, következő cask kitartás nem rinya. 17 vagy élj most később bánni fogod. Jegyezz meg valamit, a szabályok azért vannak, hogy megszegjük őket. Lehet egy csaj a buszmegállóba pont ugyanezen aggódik, ragadj meg minden lehetőséget de csak a legjobbakkal élj. Fejezd ki szexualitásod és önmagad.

Ha tanács kell írj!

2014. jan. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!