Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hol lehet 17-20 éves művészete...

Hol lehet 17-20 éves művészetet kedvelő/művészlelkű fiúkkal ismerkedni? Ennyire introvertáltak?

Figyelt kérdés

Egyszerűen a műteremben, ahova járok, oda is csak 2 fiú jár, 11-12 évesek és középkorú, nyugdíjas férfiak...Kiállításokon se nagyon látni korombelieket...Hol vannak, ha vannak?

16L



#ismerkedés #művész #léteznek egyáltalán
2014. jan. 9. 23:09
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:

Zeneiskolát tudom ajánlani,ott koncentráltan fordulunk elő és a körny3ken cserkészhetsz olyanokra akiknél valamilyen hangszertok van:D

Mar ha a zeneművészet is érdekel.

18/F

2014. jan. 9. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 kismutyesz_ ***** válasza:
Lehet, hogy hihetetlennek fog hangzani, főleg a mai világban, de én ilyen vagyok. Imádok festeni, stb... :)
2014. jan. 9. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 kismutyesz_ ***** válasza:
Ja és tanultam rajzolni.
2014. jan. 9. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 kismutyesz_ ***** válasza:
16/f
2014. jan. 9. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
#1 Haha, jó ötlet, bár elég fura lenne odamenni hogy "szia, látom trombitád van, menjünk kávézni, aztán busszal a semmibe kalandozzunk aztán szexeljünk egy réten, vegyél feleségül aztán váljunk el"
2014. jan. 9. 23:14
 6/25 anonim ***** válasza:
5ös. Forgatókönyv frankó. XD
2014. jan. 9. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

Ó drága hölgy, kérdésére a válaszát

Itt meg nem lelheté soha

Mert ide a sok kölyök a f@***t

Verni jön, s noha

Eljátszák, hogy művészlelkű pulyák

Igazából csak azért írják, hogy láthassanak pi**t

2014. jan. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

Szerintem a "vegyél feleségül" részig elég szimpatikusan hangzik:D

Inkább legyen a kezedben egy ócska könyv és ha meglátsz egy szimpatikusat akkor nagy bociszemekkel andalogj felé és ejtsd el a lábánál.Ő valszeg megall felszedni és indulhat a móka..


Amennyibem valaki csellótokot visz arra repülj rá,lehet hogy én vagyok.:D

#1

2014. jan. 9. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Nem itt terveztem ismerkedni, hanem úgy amúgy. A könyveket meg táskában hordom, rajzokat meg nem dobálok.:D
2014. jan. 9. 23:24
 10/25 anonim ***** válasza:
Állíts fel egy állványt és kezdj el festeni. Aztán majd egy művész lélek leszólít, hogy milyen ügyes vagy. Ez a tuti terv. :D
2014. jan. 9. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!