Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nektek is van passzív pedomaci...

Nektek is van passzív pedomaci ismerősötök? Miért van az, hogy ezek általában tök rendes, udvarias emberek, akikről nem is gondolnánk, hogy pedok?

Figyelt kérdés
Egyáltalán nem erőszakos, nem molesztál kislányokat, állítása szerint neki főleg a 12-15 év körüli tini lányok jönnek be, de nem mer kezdeményezni, mert tudja, hogy elítélik, viszont smároltmár 14 éves lánnyal 23 évesen, de amúgy passzív, nem csinált még semmi durvát egy lánnyal sem, szexelni is csak egy 18 éves lánnyal szexelt eddig. Csak nekem fura, mert róla pont nem gondoltam volna, hogy pedomaci, egyáltalán nem egy rossz fiú típus. Nektek is van ilyen ismerősötök amúgy? Ti milyennek ismeritek az ilyen pedomacikat?
2014. jan. 11. 13:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Én magamat nem tartom pedomacinak. 14 év és fölötte legális, mint egy 70 évessel is.... Amit mindkét fél akar és mindkét félnek jó, és biztonságos... Azzal semmi baj.
2014. jan. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt a pedomaci kifejezés nem lézetik....


Másrészt a pedofilia genetikailag meghatározott adottság.


Harmadszor az, hogy valaki ezt tudja magáról és MÉGSEM bánt gyerekeket, igencsak pozitiv tulajdonság.

2014. jan. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Megint valami agyatlan okoskodó...

Magyarországon a jelenlegi törvények szerint a beleegyezési korhatár 14 év. Tehát, ha 35 évesen egy 14 éves lánnyal szexelsz, nem vagy pedofil. Jogilag.

Aztán, hogy hogyan vélekedik erről a közvélemény, az már más tál tészta. Andy Vajna is pedofil? Mert a felesége az unokája lehetne.

2014. jan. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3%
Pedofil az, aki fiatalkorúakat molesztál meg hasonló sok embernek bejönneka fiatal lányok szerintem a felnőtt férfiak 50% ának biztos, de még csak bele sem gondolnak olyanba, hgoy kikezdenének velük. Ilyen passziv pedo ismerősöm tuti van, ha nem is tudok róla + szerintem rengeteg tanár is az. Számomra már pedofilia az is, ha pl egy nálad jóval fiatalbb csajjal jársz legyen az akár 25 éves is te meg mondjuk 40...
2014. jan. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Van.. 20 fölött, de ráhagyom, az ő maga szerencsétlensége..
2014. jan. 11. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!