Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit csináljak, ha azért nem...

Mit csináljak, ha azért nem merek ismerkedni, mert nagyon csúnyának látom magam?

Figyelt kérdés

Pedig annyira nem vagyok, csak egy kicsit csúnya. De annyira elveszi az önbizalmam, hogy az utolsó pillanatban lemondom a randikat, vagy ha el is megyek kellemetlenül érzem magam. És nagyon szégyenlős is vagyok, így meg soha nem lesz senkim:( Nem merek a fiúk szemébe se nézni, mert szégyellem magam, amiért így nézek ki. Mindig csak feszengek a társaságukban és arra gondolok mi minden nem tetszhet nekik rajtam.

L



2014. jan. 12. 15:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezt a messzeségből lehetetlen megmondani, képet :)!
2014. jan. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Fogadjunk, h valójában nagyon szép vagy! Általában a szép lányok szokták csúnyának tartani magukat.
2014. jan. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
küldj képet és megmondom :)
2014. jan. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kép nélkül nehéz megmondani, de ha adsz magadra, akkor biztos nem lehetsz mindenki szemében csúnya. Az se mindegy azért, hogy 15 vagy 25 éves vagy
2014. jan. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
De amúgy nem azt kérdeztem, hogy szép vagyok-e. Lehet annak tartanátok, de ha én csúnyának érzem magam, akkor mindegy. Az a probléma, hogy ez hátráltat az ismerkedésben és nem tudok mit csinálni. Pedig nagyon szeretném, ha lenne párom, de legszívesebben elbújnék minden fiú elől.
2014. jan. 12. 16:31
 6/6 anonim ***** válasza:
Tudsz nekem egy képet küldeni? Lehet rajta bármi, de inkább te legyél rajta. :) F
2014. jan. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!