Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Én mért nem jöttem be a...

Én mért nem jöttem be a csajoknak a rossz fiúkat szeretik állitólag, vagy én nem is voltam rossz, milyen voltam?

Figyelt kérdés

leirom milyen voltam régebben

amikor 14 éves voltam már fűveztem elég sokszor,volt hogy önkivűleti állapotba szivtam magam 5 órán keresztűl nem találtam haza mert elmentem a házunk előtt mindig,

Kb 5 szor rántottam kést emberekre és a torkukhoz raktam és ordibáltam velük .volt hogy egy gyereket hozzávágtama falhoz a fejét verte be ,volt hogy elmentem egy srác házához egy erős fadarabbal az utcán már csapkodtam vele ,aztán kihivtam a gyereket mikor kinyújtotta a kezét oda vertem hirtelen vissza húzta szét tört a vadi új kapujuk kijött az anyja mondtam nekik megöllek titeket rátok gyújtom a házat ku...(mázlijukra zárva volt a kapu nem birtam bemenni)

haveromat is megvertem ,megvertem még egy kövér srácot is ,áruházból 6 darab cédét loptam,1 lámpát,és egy mp3 at,plusz 5 darab dvd-t.

két haverom beszélgetett arra gondoltam mi lenne ha a kutyámat bántanák bekattantam az egyiket megpróbáltam mesziről fejbe dobni egy kövel a kaput találta el szana szét tört a kő oda mentem ki dugtama a kést a kapun szédűltem olyan ideges voltam ,mondtam megölöm,

egy kutyát agyonlőtűnk haverokkal mert olyan emberré volt akit nem szertünk ,

osztálytársamat lilára vertem ,

ezek 14 évesen voltak

16-22 éves koromig meg speedet kripróbáltam , 2 éven keresztűl napi szinten piáltam volt hogy gyógyszerre is .

kerültem be már a zahcher úrhoz a tokszikológiára gyógyszer miatt 40 szem rivotrilt bevettem .

volt hogy gyógyszerre ittam elaludtama pincéba édes anyám keltett fel .

tramadoloztam is ami morfin származék

most ennyi jutott eszembe

most már nyugodt békés ember lettem kitomboltam magam

márra már csak cigizek



2014. jan. 12. 16:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Te nem rossz voltál, hanem hülye.
2014. jan. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert te nem rosszfiú vagy hanem egy közveszélyes barom.
2014. jan. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 xtazin ***** válasza:
100%
Első 3 sort olvastam el. Te egy idegbeteg állat vagy akit be kéne zárni egy elmegyógyintézetbe.
2014. jan. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudod mi az a rosszfiú
2014. jan. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Inverz Tűz ***** válasza:
100%
Rosszfiúság jófiúság tök mindegy. Ha nem váltasz ki olyan érzelmeket a lányokból, amit vonzónak találnak benned, akkor maximum idiótának leszel elkönyvelve.
2014. jan. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Missi_Key ***** válasza:
100%
najó...rövid felvilágosítás..a lányok a domináns pasikat szeretik, akik benne vannak izgis dolgokban..nem a kissebbség szintjén funkcionáló szétszívott agyú gyökereket..bocs
2014. jan. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Rosszfiú: Jól néz ki, több csajjal kavar egyszerre, jó a dumája, bárkit eltud csábítani.


Te: Közveszélyes elmebeteg gyökér, akinek nem szabadna szabadon lennie. Az ilyeneket messziről elkerülik és lenézik a nők.

2014. jan. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Ylyria válasza:

Odáig olvastam, hogy kutyákat terrorizáltál...

Én pont egy rossz lány vagyok, aki él hal a rossz fiúkért, de neked olyan pofont adnék, hogy eltörne a nyakad.

Rossz fiú/lány: Benne van a buliban, azt csinálja amit akar és nem hagyja, hogy befolyásolják. Úgy öltözködik és viselkedik, ahogy jól esik neki. Ha iszik iszik, ha szív szív, de nem abból áll az élete és nem azért csinálja, hogy késöbb elmondhassa, hogy milyen f.asza gyerek.


Te:Egy idióta függő aki a barátainak és magának akart megfelelni, mert ő "rossz fiú".


Szánalmas vagy.

És hogy a kérdésre válaszoljak, nem a lányok nem buknak a szánalmas, agresszív állatokra. 😉

2018. jún. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!