Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Regi gyerekkori lany ismerosom...

Regi gyerekkori lany ismerosommel elkezdtuk masszirozni egymast, a vegen oda is nyultam ahova lehet nem kellett volna?

Figyelt kérdés

20eves srac vagyok.

Van egy lany akivel kb 10eve ismerjuk egymast, mindent tudunk a masikrol, a hulyesegeit.

Az elmult napon elmentunk kocsikazni, beneztunk egy kozos lany ismeroshoz, ott jott fel, hogy megmaszirozzuk egymast, mindcki mindekit.


Miutan massziroztuk egymast, felaltamh elmegyek kocsikazni majd visszajovok, ekkor az a lany akivel elotte voltam mondtah jon.


Menetkozbe mondtamh masszirozzuk meg egymast, o mondta oke,


elobb en aztan o, masziroztam a combjat, hatat, tarkojat.

Utana o engem.

Hatradontottuk az uleseket es ugy simogattam az arcat, o a mellkasomat.

(elotte neha a laba koze nyultam amikor a combjat simogattam akkor ramszolt jatekosan)

Ezutan megfordult es elfekudt hason a kocsiban.

Ekkor elkezdtem a hatat, labat, feneket is mondta nyugodtan=D


jol megmarkoltam akkor felszolt, hogy nem azt mondta hogy fogdossam , markolasszam, de hagyta ha mar csinalom.


Ezutan valamit kozbeszolt esmondtam ra viccesen jolvan akkor oda is nyulok, erre mondta nyugodtan.



Ekkor elkezdtem ruhan keresztul a punciat simogatni.

Csorgott a telefonja de nem torodott vele. par perc mulva en kaptam a fejemhez h mit csinalok.

Ekkor a fulebesugtam, ezt most kene abbahagyni, erre o is mondta, hogy szerinte is.



Megmontamneki ez ne nagyon mondigassah mit csinaltunk.



Altalanos iskola ota ismerjuk egymast, szeritetek lehete tobb is koztunk?



Egyebkent tarsasagban ha feljon, hogy mit gondolunk egymasrol kapasbol mind ketten ravagjuk, h fujj nemar....


Velemenyeket kerek, hogy kozelitsek fele?



2014. jan. 12. 18:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy szép dolog kezdete lehet ;)
2014. jan. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ilyen előzmények után ezt megkérdezni elég amatőrség...
2014. jan. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

hat igen, ha nem gyerekkori ismerosok lennenk akkor mar ott lekaptam volna, de akkor beugrott, hogy ezt nem kene es azert altam le.


Es nem is merek fele lepni, mert olyanokat mondunk egymasra, mintha o is en is ugy kezelnenk, ereznenk egymas irant, mint ket ember aki gyerekkori baratok.


Ez volt az egyetlen eset... Ami ilyen volt

2014. jan. 12. 18:28
 4/7 anonim ***** válasza:

én ugysn így vagyok, cska én 1.5 éve ismerem a lányt plusz lakótársak vagyunk, intimdolog nem volt köztünk csak csikizgetés, párna csata stb... és egymásra mi is ilyeneket mondunk hogy fúj nemár, meg csak az kéne, de sok helyre együtt megyünk meg sok dolgot együtt csinálunk és én sem tudom hogy mi lehet, nekem negyon bejön a lány :D


én eldöntöttem hogy februárig próbálok kicsit intenzívebben közeledni meglátjuk mit fog reagálni ha észreveszi és azt elmondom neki mi a téma, ha mást nem valentin napkor :) sztem te is vmi ilyet prónálj, ha meg tudsz valami jobbat szólj nekem is :D

2014. jan. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
attol felek h csak azert engedte meg mert baratok vagyunk es nem gondolt bele tobbet=S
2014. jan. 12. 18:43
 6/7 anonim ***** válasza:

Kajak? :D Hát hozzám csak ne érjen egyik haverom/barátom se olyan helyen ahol nem kéne. Mert szó szerint lehánynám.

Ő engedte nem véletlenül. Nadrág nélkül is engedné, valószínűleg még kicsit húzta volna a száját, de hidd el aznap este már haza tudtad volna vinni.

Most végre nyílt egy lehetőség, hogy kilépj a barátzónából, és :D simán kihátráltál. Figyelj mérlegelj.. Ha rá nyomulsz és azt mondja, hogy ne, akkor ugyan olyan marad a barátságotok.. Mert haverként képes volt megengedni olyan dolgokat, amiket nem kéne.

2014. jan. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Többet akar hidd el csak ő se mer lépni
2014. jan. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!