Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ismerkednél a volt kolléganőddel?

Ismerkednél a volt kolléganőddel?

Figyelt kérdés

December végén szűnt meg az állásom. Együtt dolgoztam egy lánnyal, akivel szinte baráti viszony alakult ki. Mindig ugrattuk egymást, piszkálódtunk, de közben meg teljesen lenyűgözött, a mindig vidám mosolygós jókedvével. Néha rosszkedvű voltam, meg direkt maradtam is rosszkedvű, hogy megtartsam a távolságot, de mindig kizökkentett a rosszkedvemből és azon kaptam magam, hogy fülig ér a szám. Volt, hogy kifejtette mennyire szeret, de az ő szájából kb. úgy hangzott, mintha a húgom mondta volna - főleg, hogy 10en évvel fiatalabb.


Hetek óta nem találkoztunk, nem írtam neki. Aztán most mégis. Válaszában kifejtette, hogy örül, hogy írtam, gondolt rá, hogy megkérdi mi van velem. Én kicsit elbúcsúztattam őt, de megírta, hogy nem feltétlenül kell nem találkoznunk. Terveztünk nyárra egy közös projektet, amit most ő hozott elő, hogy még mindig és szívesen részt venne benne. Kifejtettem neki, hogy hiányozni fognak a nagy hülyüléseink. Erre megírta, hogy néha elmehetnék vele moziba, mert nincs más, akit rávehetne olyan filmekre, amiket ő szeret(ne megnézni). Persze, bele lehetne gondolni, hogy bejövök neki, de nem akarom beképzelni azt, ami esetleg nincs is és egy kínos szituba keveredni emiatt. Amikor még együtt dolgoztunk, kifejtette, hogy nem kezd kollégával. Ez a korlát megszűnt, de erősek a kétségeim, hogy elmondjam-e neki, hogyan mondjam, puhatolózzak-e nála, érdemes-e egyáltalán gondolatokat "pazarolnom" az egészre.


Rövid verzió: már nem vagyunk kollégák, nem tudom, hogy mit mondjak neki, egyáltalán felfedjem-e előtte a "titkomat". Ezzel veszélyeztetve a barátság lehetőségét.



2014. jan. 14. 04:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
ja
2014. jan. 14. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kimerítő választ. Megfontolom.
2014. jan. 14. 05:04
 3/16 anonim ***** válasza:

Egy jó tanács: a rövid verziót máskor az elején süsd el:D


Na. Én mint nő szólok most hozzád. Miből gondolod, hogy egy nő nem tudja esetlegesen, hogy adott férfi barátja vonzódik hozzá, el tudna vele képzelni többet is? Szerintem azért többnyire tudjuk, vagy legalábbis sejtjük ha ilyen van. Következésképpen ha felfeded előtte a "titkodat" még nem veszélyezteted a barátság lehetőségét. Nem tudom, hogy hány évesek vagytok, de ha tudjátok az ilyesmit felnőtt módon kezelni, akkor ebből nem lesz gond. Szerintem. Ha elmentek moziba még lehettek barátok is, vagy akár többek is:D Én nem úgy vettem ki a sztoriból mintha olyan marha sok veszíteni valód lenne. Úgyhogy, hajrá!

2014. jan. 14. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
ehh. ne legyél ilyen tehetetlen, olyan vagy, mint egy agyalós kislány.
2014. jan. 14. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

"Erre megírta, hogy néha elmehetnék vele moziba, mert nincs más, akit rávehetne olyan filmekre, amiket ő szeret(ne megnézni)."


Barátzónában vagy. Arra vagy jó, hogy hallgasd a nyavalygását, tudja jól, hogy bejön neked, mint nő.


" Amikor még együtt dolgoztunk, kifejtette, hogy nem kezd kollégával."


Tipikus lerázós duma, én már csak tudom, mászkált utánam egy lány anno, mivel nem jött be, mint nő, ugyanezt mondtam neki, persze barátkoztunk közben, nyomult finoman, nekem meg jólesett...Van ez így.


Uh ha nagyon tetszik, érdemes bepróbálni, de férfiasan. Markold meg a combját egy alkalmas pillanatban, érezze, hogy ffi vagy! A leülök és őszintén szint vallok érzelmes hülyeségeket a nők nagy többsége nem igazán szereti, tapasztalat.

2014. jan. 14. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Ez alapján vagy barátzónába rakott, vagy te is bejössz neki. Én a helyedben biztos megpróbálnám, főleg, ha még nem olyan erősek az érzelmeid. Ha visszautasít, akkor nem lesz olyan nehéz ezen túllépni, de maradhattok barátok. Ha nem, akkor pedig: :).
2014. jan. 14. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
Vegyél erőt magadon és mondd ezt neki. : Mi olyan jól kijöttünk egymással. Miért is nem jöttünk össze soha sem úgy mint egy férfi és egy nő?! Meg kéne próbálnunk együtt. Ma este épp rá is érek, elmehetnénk egy moziba... Na hát el úgysem zavar legfeljebb mosolyog majd és hamarosan visszakérdez, hogy ezt komolyan gondoltad e. Majd írd meg, hogy mi lett.
2014. jan. 14. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Látom, van itt pro és kontra…

Nem tudom, de sejtem, hogy esetleg tudhatja, hogy bejön nekem. Egyszer, mondtam neki, hogy teljesen elbűvölt, az volt a válasza, hogy "elhiszem, mert ez most nagyon őszintén hangzott". Volt egyszer egy konfliktusunk, kissé megszidtam, hogy hogy lehet velem ilyen nyers, majd persze kibékültünk és úgy távozott, hogy kérdezte, hogy utálom-e. Persze, hogy utálom - mondtam. Úgyis tudom, hogy szeretsz! - mondta.


"Arra vagy jó, hogy hallgasd a nyavalygását, tudja jól, hogy bejön neked, mint nő"

Igazad lehet, de eddig még nem nyavalygott. Beszélgetéseink során szakmáztunk, meg viccelődtünk inkább, meg persze, privát dolgokról beszéltünk, de sosem zúdította rám a bajait.


"Amikor még együtt dolgoztunk, kifejtette, hogy nem kezd kollégával"

Ez arra vonatozott (amit nem írtam le), hogy össze akartam boronálni egy másik kollégával, nem rám értette. Persze, benne lehetek én is a 'definícióban', de nem bepróbálkozásról volt szó. Néha történt egy-egy "veszélyes összenézés", de lehet, hogy csak én értettem félre és ő csak a 'most meg mit nézel'-lel nézett rám. :))


Férfiasan markoljam meg a combját… Nem kenyerem az ilyen macsó tempó és nem feltétlenül a testiség részéről közelíteném meg a nőt. Főleg, hogy a 27 évével elég kislányos alkat. elijeszteném.


"Ez alapján vagy barátzónába rakott, vagy te is bejössz neki"

:) Igen, ez a két lehetőség van… :-)) A moziba invitálásnál direkt kerülte a 'barát' jelzőt.


"Vegyél erőt magadon és mondd ezt neki: Mi olyan jól kijöttünk egymással"

Igen, lehet, hogy ezen az úton kellene elindulni. Jól kijöttünk, ő bejött nekem, miért nem jövünk össze. Ki-be-össze… :))



A rövid verziót máskor az elején…? Igazad van, a trailereket is a film előtt szokták leadni. :-))

2014. jan. 14. 12:15
 9/16 anonim ***** válasza:

Csak én rühellem ennyire, hogy mindenhol ez a "barátság extrákkal", meg a "barátzóna" kifejezés éktelenkedik? Nem lehetne esetleg valami eredetibb szöveget elsütni néha?

Kérdező, 37 évesen miért kell a 27 éves csajt egyből falhoz állítani, és a gyomrának szegezni a kérdést? Ezt a tempót hagyd meg a tiniknek, ők szoktak egyből szerelmet vallani, pedig azt sem tudják, mi az. Hívd meg egy kávéra, beszélgessetek egy jót, és ha tetszett dolog, ismételjétek meg. Vagy menj el vele moziba, ha azt szeretné. Kialakul az magától, nem kell ajtóstól rontani a házba.

2014. jan. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Félreérted vagy nem olvastad el rendesen. A "barátság extrákkal", meg a "barátzóna" kifejezés arra vonatkozik, hogy ha már volt valami a két ember közt. Nálunk nem volt semmi, kollégák voltunk. Nem tudom lesz-e.


"Kérdező, 37 évesen miért kell a 27 éves csajt egyből falhoz állítani, és a gyomrának szegezni a kérdést?"

Mondom, hogy nem olvastad el rendesen! Nem állítottam falhoz, nem is tudja ezt az egészet. Max. annyit, hogy kedvelem. Nem szoktam ajtóstól rontani a házba. Ja, és köszi, de elmúltam már 37… :)

2014. jan. 16. 11:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!