Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek ilyenkor mi van?...

Szerintetek ilyenkor mi van? ( a történetem lentebb)

Figyelt kérdés
Korban nem vagyunk már gyerekek, de mégsem értem. Adott egy 2 éves ismeretség. akkor kezdtünk el ismerkedni neten, pár alkalmas beszélgetés volt csak, de mindketten csak az unalom elkergetés miatt jártunk fel. A férfinak volt párja, ezt nyíltan el is mondta, és azt is, hogy csak beszélgetni jár fel. Nekem pedig alakulóban volt, bár ezt ő nem tudta. El is tűntem egy pár hét múlva, mert összejöttem azzal a pasival, akivel alakulóban volt a dolog, azóta is együtt vagyunk. Ő kereshetett volna, de nem tette. A napokban egymásba botlottunk ismét, neten. Furcsa volt, én nem gondoltam hogy pont ő az. De nem sokra rá kiderült, elmondta, hogy tetszettem neki mint nő, de tudta hogy nem álltam volna szóba vele, mert nem volt egyedül. Most meg nekem van párom, ezért is marad meg a netnél. Elmondta többször hogy szimpatikus vagyok neki, és ha mindketten egyedül lennénk, akkor benne lenne a találkozásban is például. Többször viccelve céloz erre, de furcsa hogy személyes ismeretséget nem szeretne, holott jól elvagyunk. Mit gondolnátok ilyenkor? Vagy egyáltalán a pasiknál ez mit jelent?

2014. jan. 14. 08:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Nem mer lépni szerintem. Nyiss felé egy kicsit. Egy találkozót megérne szerintem.


25f

2014. jan. 14. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
Szerintem meg úgy szeretne találkozni, hogy felé nyílnál meg és nem lenne közben senki aki "hazavár".
2014. jan. 14. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Én már felvetettem neki, hogy ugyanúgy tudnánk beszélgetni egy kávé mellett is, de ő mindig elmondja a fentebb leírtakat... Na ez a lényeg amit nem értek az egészben...
2014. jan. 14. 08:49
 4/15 anonim ***** válasza:

1. vagyok!


Kérdezd meg tőle nyíltan és keményen!


Mit akarsz tőlem?

Ha szórakozni akarsz akkor viszlát!

Kapsz pár napot, hogy össze kapd magad és várod a választ!

2014. jan. 14. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Ez is megtörtént már, a válasz ugyanaz volt. Hogy tetszettem neki mindig is, szívesen beszélget velem, mert szimpatikus vagyok neki, de ... és a folytatás szintén fent. ( csak személyesre nem akarja vinni) Nem tudom mi ez, nem találkoztam még ilyen szituációval. És mindig ő ír, én még nem kerestem.
2014. jan. 14. 10:12
 6/15 anonim ***** válasza:
Nem tudom, nekem ez nyilvánvalónak tűnik. Párkapcsolat céljából szeretne veled ismerkedni, de mivel van párod, ezért ezt tiszteletben tartva nem teszi. Csak barát nem szeretne lenni, mert: fél attól, hogy beléd szeretne/van elég barátja/akármi.
2014. jan. 14. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
És ez neki - így ahogy jelenleg van - mennyivel lehet jobb?
2014. jan. 14. 10:26
 8/15 anonim ***** válasza:
Ha jól értem a kérdést: fenntartja veled a kapcsolatot, hogy esetleg később még összejöhessen a dolog.
2014. jan. 14. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Ha jobban átgondolom ezt az egészet, akkor felvetődik valami: tehát ő nem értékeli a másikban lévő embert, ezért marad személytelen, hiszen meg sem akarja a valóságban ismerni azt az embert, aki esetlegesen valamennyire megfogta. Elhatárolódik, csak akkor kíváncsi a másikra ha abból kapcsolat lehet... Köszönöm a válaszokat, szép lassan tisztul a kép! Elgondolkodom ennek az ismeretségnek a sorsán, ennek értelme nincs...
2014. jan. 14. 10:35
 10/15 anonim ***** válasza:
Ezt meg én nem értem, de te tudod. :D Szerintem mutasd meg neki ezt a kérdést, igazából ő tudna megfelelő magyarázatot adni.
2014. jan. 14. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!