Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan menjek oda hozzá?

Hogyan menjek oda hozzá?

Figyelt kérdés

15 éves fiú vagyok. Van egy lány aki a buszon láttam és nagyon megtetszett. Semmit nem tudok róla. Nem hinném, hogy van közös ismerősünk, akitől bármit is megtudhatnék róla. Visszahúzódó lánynak tűnik, szóval nem ez az 5 kiló smink, meg műhaj, műköröm meg ilyenek. Mintha egy régebbi filmből jött volna :)


Arra gondoltam, hogy leszállok egy megállóval később és utánna odamegyek hozzá és ezt mondom:


Szia láttalak a buszon és nagyon megtetszettél. Szeretnélek megismerni, ráérsz valamikor?

Utánna megkérdezem a nevét és hogy van-e facebookja, mert ha igen akkor ott megbeszélhetnénk, hogy neki mikor jó, vagy ha nincs akkor telefonszám?



Szerintetek ez a szöveg jó lenne? És ha szerintetek nem jó szöveg akkor mit mondjak?


Nagyon bátortalan vagyok ismerkedésben. Az előző lány akinek "szerelmet vallottam", hozzá is fél év várás után mertem csak hozzá szólni és amikor sajnos nemet mondott rá se mertem nézni, ezért van egy kis önbizalom hiányom.



2014. jan. 14. 16:54
 1/5 anonim ***** válasza:
hogy menj oda? lábbal
2014. jan. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De vicces vagy. Én komoly, értelmes válaszokat várok, mert nem úgy vettem észre, hogy ez egy hülye kérdés. Úgyhogy kérlek titeket normális válaszokat adjatok, nagyon tanácstalan vagyok.
2014. jan. 14. 16:57
 3/5 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem merre laksz/melyik buszon láttad ma azt a lányt?
2014. jan. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Neeem,amit Te írtál,az túl nyomulús. :D

Finomabban... Ülj mellé,aztán az alap dolgokat,hogy melyik suliba jár,hányadikas,hol szeretne tovább tanulni,stb. :D

De nyugi,majd adja magát a helyzet! :)

2014. jan. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Székefehérváron a 36-os buszon :)


Az a baj, hogy nem szokott leülni, én meg a buszon nem szeretnék ismerkedni, mert sok az ember és ha beégek akkor az olyan ciki lenne.

Ezért gondoltam, hogy miután leszáll akkor kezdenék ismerkedni, mert egyedül szokott hazamenni :)

2014. jan. 14. 17:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!