Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tapasztalt leszbikusok! Ti...

Tapasztalt leszbikusok! Ti hogyan csináljátok?

Figyelt kérdés

Szerintem sokan vannak hasonló cipőben, mint én: nincs barátnőjük, mert túl kevés az önbizalmuk ahhoz, hogy ismerkedjenek.


Tulajdonképpen azért fordulok hozzátok, mert örülnék valakinek, aki rám szánna egy kis időt: úgy képzeltem el, hogy segít nekem az utcán növelni az önbizalmam és "gyakorolni", hogyan lehet a lányok érdeklődését felkelteni. "Trükköket" tanítana etc. Hülyén hangzik, és pontosan tudom, hogy nincs szabálykönyv ezekre a dolgokra, de nincs ismerősöm Pesten, aki mesélne ilyen dolgokról, úgymond beavatna. Még régebben megismertem egy szegedi leszbikus lányt, de azóta nem túl sokat hallottam róla. Ráadásul nem Szegedre járok egyetemre.


Szóval lenne valaki közületek, aki megbízható ilyen téren és nem élne vissza a helyzettel? :)


19/L



2014. jan. 16. 13:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok leszbi, inkább biszex hajlamom van... ha van kedved beszélgetni, írj privit :)

19N, BP.

2014. jan. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az a para, hogy énse vagyok valami nagy ismerkedőguru, megfelelő alkoholmennyiség után (nem részegség), buliban tudom elcsavarni veszettül a csajok fejét :$ olyankor nagyon érzem a dolgot :DDD

De ezt az utcás dolgot nemértem, nemigazán lehet úgy ismerkedni, hogy mész az utcán és szemezel a csajokkal...:D legalábbis ilyen sikersztorit még nem hallottam, de nem állítom természetesen, hogy lehetetlen.


19/L

2014. jan. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az utca csak képletes :))
2014. jan. 17. 05:12
 4/4 anonim ***** válasza:

Írj nyugodtan:)


Az előre tisztázom, hogy nem biztos, hogy érdemben tudok segíteni, de szeretek "mentor" lenni és az ilyesfajta furcsa kihívásokat is:D


21/L

2014. jan. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!