Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nyomultam egy pasira, olyan...

Nyomultam egy pasira, olyan volt mintha én is tetszenék neki de mégsem lett semmi. Miért?

Figyelt kérdés

Nem nagyon találkoztunk élőben csak néhányszor, viszont facen felvett engem ismerősnek. Írtam neki, leveleztünk. Aztán eltűnt. Aztán 2-3 hét múlva megint írtam neki :D de aztán X idő elteltével megint eltűnt. Mármint nem hogy nem válaszolt és ennyi, hanem elköszöntem tőle hogy "Na jó megyek aludni, szia" és így maradt abba az utolsó beszélgetésünk. Kedves volt, válaszolt mindig nekem, kérdezgetett is sokszor, poénkodások stb.

De miért nem lett semmi?


2014. jan. 17. 14:18
 1/2 anonim ***** válasza:

1) mégsem vagy az esete

2) inkább a barátnőkével / feleségével maradt

3) más nővel foglalkozott

4) a haverjaival ment disznótorra

5) bármi egyéb


=> keress mást, lépj tovább

2014. jan. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
hát nem biztos, hogy ő is ennyire akarta, mint te.. szerintem biztos találsz jobbat :) ha mindig eltűnögetett, az nem jelent jót sajnos. jobbat érdemelsz, ne fuss ilyen után :)
2014. jan. 17. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!