Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért csinálja ezt?

Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés
Van egy lány akit pár hónapja ismertem meg, osztálytársak vagyunk. Már régóta tetszik és szerintem ő is kedvel engem, sokat mosolyog és kedvesen köszön, sokszor mondja hogy jó a hajam meg ilyenek. A suliban nem beszélek vele csak a buszmegállóban, de ott is csak akkor amikor a haverom és az ő haverja ott van, akkor tök jól elvagyunk meg minden. Párszor már éreztette velem hogy kedvel és sokat érdeklődik irántam (haverokon keresztül). Én nem foglalkozom vele mert egyszerűen nem tudom mit mondjak neki, pedig csomószor odaáll mellém a buszmegállóban, de csak köszön, én meg visszaköszönök, ennyi szokott lenni. Nem szoktam beszélgetni vele mert nem tudom hogy mit kellene mondanom. Persze ő mindig próbál velem beszélgetést kezdeményezni, de nem figyelek rá, megyek tovább. Már régóta ez megy. Pár napja pedig mindenkivel flörtölget meg mászik rá mindenkire (kis túlzással). meg már nem is foglalkozik velem. Olyan mintha direkt azért csinálná hogy idegesítsen. Ma már nem is köszönt és a buszmegállóba is csak akkor jön oda hogyha jön a busz, addig az utca másik oldalán telefonozik. Vajon miért csinálja?

2014. jan. 17. 16:32
 1/3 anonim ***** válasza:

"Persze ő mindig próbál velem beszélgetést kezdeményezni, de nem figyelek rá, megyek tovább."

Ezután még van kérdésed?

2014. jan. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha igaz, amit leírsz, akkor valószínűleg bejöttél neki.

Csak néma vagy, semmire való, észrevette hogy előbb jön össze egy fával, mint veled. Így keres mást.

2014. jan. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2014. jan. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!