Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 5 évvel idősebb lánnyal lehet...

5 évvel idősebb lánnyal lehet valami?

Figyelt kérdés

Van egy lány, aki tetszik, beszélgettünk is már sokat, csak nem igazán merek kezdeményezni mert 5 évvel idősebb.

19/f


2014. jan. 17. 23:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Kezdeményezz bátran! Mit veszíthetsz? :) Lehet, hogy a lány már várja is.


Én 23 vagyok, és nekem is volt egy 19 éves lovagom. Már titkon kinéztem magamnak kicsit korábban, de azt gondoltam, hogy úgysem foglalkozna velem, és jegeltem fejben ezt a dolgot. Aztán mikor legközelebb találkoztunk, már éreztem, hogy talán én is tetszem neki, de továbbra is passzív maradtam. Harmadjára pedig már izzott köztünk a levegő, és nyíltan flörtölt velem mások előtt is. Végül addig folytak a kis játékai, hogy nálam szakadt el a cérna, és lesmároltam :D


De te ne akard ezt kivárni! Figyeld a jeleket, és ha adódó alkalom van, kicsit pedzegesd meg a flörtöt. Tegyél kétértelmű megjegyzéseket, legyél kicsit huncut :) Sok szerencsét, szurkolok!

2014. jan. 18. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Szerintem is bátran kezdeményezgetsz. :) Igaz én lány vagyok, de kb. pont ebben a helyzetben, mint te. 22 éves vagyok és egy 4 évvel fiatalabb srác tetszik. Próbálok felé picit jelezni, de azért félek is, nem akarom, hogy kinevessen... Gondolom a vele egykorú lányok mégiscsak jobban felkelthetik az érdeklődését. :) De azért próbálkozom, ha nem tenném lehet megbánnám később!
2014. jan. 18. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a bíztatást. Pont ezért tetszik nekem mert idősebb, és érettebb a viselkedése is.
2014. jan. 18. 14:20
 4/5 anonim válasza:
Nincs mit! Azért majd jelentkezz, hogy alakult végül a dolog. ;)Drukkolok neked!
2014. jan. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Még össze kell szednem magam! :D
2014. jan. 18. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!