Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van egy srác, tizenkettedikes,...

Van egy srác, tizenkettedikes, végzős, és teljesen oda vagyok érte. Én viszont csak kilencedikes vagyok, mit tehetnék, hogy észre vegyen?

Figyelt kérdés
A korkülönbség mellettt is vannak problémák, ő irtó helyes, jól néz ki, én pedig bár nem mondanám magam még molettnek se, de erősebb csontozatú vagyok, van mit rajtam fogni. Ő elég menő is meg minden, de tényleg tetszik, és bár még nem beszéltünk, elmondásokból nagyjából van róla egy kialakult képem, és az is nagyon érdekes. Mit tehetnék, hogy észrevegyen?

2014. jan. 18. 14:02
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Ne bújócskázz :)
2014. jan. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Jaj 15 évesen még maradj a kis seggeden és ne álmodozz
2014. jan. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
varj meg 3-4 evet es akkor lehet eszrevesz
2014. jan. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim válasza:
Én is kilencedikes vagyok,barátom 13.-os...Szerintem jelöld be és írj rá
2014. jan. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Nem, nem akarom, hogy egy kislánynak tartson, aki a nyomában lohol. És érettebbnek is tartom magam a koromnál, ráadásul nem a facebook akarok ismerkedni. Személyesen sokkal jobb. Csak nem tudom, hogy érhetném el ezt.
2014. jan. 18. 14:12
 6/22 QueenRavenna ***** válasza:
0%
Hagyd a francba, max. jól kiröhög, akkor meg az lesz a bajod.
2014. jan. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 QueenRavenna ***** válasza:
25%
Minden 13-16 éves érettebbnek tartja magát a koránál. x'D Pont az ilyenek a legéretlenebbek. ;-)
2014. jan. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Miért is röhögne ki? Az iskolánkban több olyan pár is van, akik között 2-3 év a korkülönbség. Olyan tizedikes is van, aki előző évben jött össze egy akkor végzőssel, és még most is együtt vannak, úgy is, hogy a srác elballagott.
2014. jan. 18. 14:14
 9/22 A kérdező kommentje:
zerintem pedig azok az éretlenek, akik azt hiszik csak XD-kel és kacsintós fejekkel vagy más szmájlikkal tudják magukat kifejezni,, esetleg megalázni másokat. Másrészt pedig, igen, érettebb vagyok, mivel látom, hogy az agyam nem csak a dugás-orális-anális szex fogalma körül forog, hanem más témákról is tudok beszélgetni, ami pedig az osztálytársaim nagy részére nem jellemző. Még a lányokra sem.
2014. jan. 18. 14:16
 10/22 anonim ***** válasza:
16%

Én azért egyetértek QueenRavennaval, szinte az összes 12-16 éves érettebbnek érzi magát a koránál.

Egyébként a srácot meg hagyd, idős hozzád, te meg fiatal vagy még a pasizáshoz.

2014. jan. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!