Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A nagyon jó nők mire számítana...

A nagyon jó nők mire számítanak az életben? Pénz, ház, jópasi, stb. Ezenkívül? És miért nevetik ki a szép nők az átlagos pasikat. Aki hozzájuk sem szól?

Figyelt kérdés
2014. jan. 18. 21:03
 1/7 A kérdező kommentje:

Mármint nem is próbálkozik náluk, mert tudja hol a helye.

Én személy szerint pasiként megnézem a szép nőket, de ennél nem több. Mert átlagos vagyok. Nem élek luxusban. :))

2014. jan. 18. 21:07
 2/7 anonim ***** válasza:

Figyu, átlagos nők is ugyanerre vágynak. És ugyanúgy kinevetik az átlagos pasikat.


Ezt el kell fogadni.

2014. jan. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Azok a nők akiket leírtál inkább pénzhajhászok és csak a külsőségekre mennek. Egy szóval felszínesek. Ebből az okból nevetik ki az átlagos pasikat. Meg valószínűleg felsőbb rendűnek képzelik magukat. Az ilyenekkel nem kell törődni.
2014. jan. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem csak párszor láttam, hogy kinevetnek, kigúnyolnak.

Kellemetlen volt, mert nem csináltam nekik semmit.

2014. jan. 18. 21:15
 5/7 anonim ***** válasza:
Gondolom, ezek a nők, akikről írtál, nagyon külsőorientáltak, önmagukra is olyan szinten igényesek, hogy magukat sem tudnák elképzelni átlagos külsejűként, mindent meg is tesznek, hogy gyönyörűek és tökéletes alakúak maradjanak, ezzel együtt ugyanezt a tökéletes külsőt várják el a párjuktól is.
2014. jan. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Az addig rendben van. Soha nem is próbálkoztam és nem is fogok náluk, nem vagyok naív:))

Egyszerűen nem értem ezt a lenézést.

Na mindegy.

2014. jan. 18. 21:25
 7/7 anonim ***** válasza:
A viselkedésüket értsd az eszükhöz!
2014. jan. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!