Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van annyi szép lány és...

Miért van annyi szép lány és miért nincs annyi jó pasi?

Figyelt kérdés

Szerintem más is észre vette már, hogy annyi szép lány van, akárhova megy az ember állandóan lát jó csajokat, bezzeg az egy csoda, ha látok egy jó pasit. És így nagyon nehéz ismerkedni, hogy konkrétan nincs választék.

Fiúk, miért vagytok lusták edzeni és miért vagytok képtelen normálisan felöltözni? Ezzel a kettővel sok mindent lehetne kompenzálni. Nektek is azok a lányok tetszenek, akik nem kövérek, szép a hajuk meg nem szőrösek és stb....ti meg nem csináltok semmit, aztán meg ler*bancozzátok ezeket a lányokat, amiért nem kelletek nekik, mert hogy milyen felszínesek. Én is most ezt fogom kapni tőletek.



2014. jan. 18. 22:05
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
26%
Hát ha egyszer az vagy... :D
2014. jan. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
91%
Mert még a klónozás gyerekcipőben jár. Addig sajna egyedül vagyok :D
2014. jan. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 Noydra ***** válasza:
100%
Ez egy provokáló kérdés? :D
2014. jan. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 Lávalámpa. ***** válasza:
49%

Szóval a jó pasi az aki kigyúrt, meg hogy is kell mondani, swag, gang, meg liba, kacsa, háp, páva, pulyka?



[link]

2014. jan. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 Noydra ***** válasza:
Huuu Dowd ez nagyonszar volt.:D
2014. jan. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
56%
Felszínes vagy és nem értek veled egyet, nem kell ahhoz dinnye a hónom alá hogy jól nézzek ki. Nem kell ahhoz bemennem és a RETRO JEANS-ben hagynom 100.000 forintot hogy jól nézzek ki. Nem értem az összefüggéseidet.
2014. jan. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
79%
Ebben az országban két jó faszi van, és ha tükörbe nézek a másik visszainteget:D
2014. jan. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:

Ez relatív fogd már fel,és ne felszíneskedj ennyire.Mindenkinek más a szép,és képzeld el nem csak a külső alapján kell dönteni,és ne te mondd már meg hogy más mit visel.Azt vesz fel amit szeretne és amiben jól érzi magát.

Túlzottan válogatós vagy,majd rájössz később... :)

2014. jan. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim válasza:
Annyi jó nő? LOL
2014. jan. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
54%
szar ügy a te gondod:) azért mert senkit nem érdekel a bajod nem itt kell vergődnöd hogy képtelen vagy kapcsolatot kialakítani..remélem érted hogy mi az a "kapcsolat"
2014. jan. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!