Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy barátkozzak össze egy...

Hogy barátkozzak össze egy fiúval, hogy az ne legyen nyomulás? És mit csináljak a közelében, hogy találkozzak vele? (lent)

Figyelt kérdés
Van egy fiú, aki nagyon tetszik, de nem tudom eldönteni, milyen kapcsolatban állunk. Tegnap ráírtam facebookon, de csak nagyon kicsit beszélgettünk. Azt mondta "még beszélünk" bár szerintem ez csak formaság volt. Szerintetek írjak rá mégegyszer, esetleg többször is, vagy az nyomulás? Mert nem hiszem, hogy ő fog írni, vagy odajönni hozzám suliban, mert akkor már megtette volna (pl. van egy osztálytársam, aki nagyon szép, meg aranyos, és rá is gondolom a fiú írt rá) szóval, nem akarok rá nyomulni, de nagyon szeretném, ha beszélgetnénk, mert hátha megkedvel, és később már ő fog írni, odajönni (volt már hasonlóra példa) de ez sem biztos, az is lehet van barátnője, ki tudja...Nem tudom. Vagy egyáltalán milyen jeleket adjak neki, vagy hogy találkozzak vele (mert nem nagyon jön ki a termükből, oda meg nem mennék be) szerintetek?

2014. jan. 19. 09:44
 1/4 Bogee123 válasza:

attól hogy ráírsz, az még nem nyomulás.:)

inkább attól függ, hogy mit írsz neki. biztosan észreveszed majd rajta hogy tetszel neki vagy sem!

ha hosszabb idő után sem keres, akkor több mint valószínű, hogy sajnos nem keltetted fel az érdeklődését:/

figyelj ha úgy érzed vagytok olyan jóban hogy feltedd a kérdést, kérdezz rá, hogy megpróbálná-e veled ha jobban megismeritek egymást. ha igen, nyert ügy. ha nem, akkor is, mert legalább nem reménykedsz feleslegesen és van még 1000 pasi :) de azt a hibát ne kövesd el, hogy visszautasít és udvarolsz tovább.. fiúknál sem túl vonzó, lányoknál meg pláne.

sok sikert :) 16/L

2014. jan. 19. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az írás nem nyomulás. :)

Bár elvileg a fiúnak kellene írnia, az első pár beszélgetéskor nyugodtan írj te. De a folyosón sosem találkoztok? Mert azért élőben beszélni mégis csak jobb lenne. Én sajnos ebben nem nagyon tudok tanácsokat adni, mert én sosem kezdeményezek és mindig csak várok és várok..:D

15/L

2014. jan. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát sajnos nem igazán szoktunk találkozni, nem szoktam nagyon mászkálni, félénk fiú.
2014. jan. 21. 08:22
 4/4 anonim ***** válasza:
cselekegy a mai férfiak már a nőket vérják én már tudom
2014. jan. 22. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!