Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tanácsot kérnék. Nem tudom...

Tanácsot kérnék. Nem tudom megbeszélni az ilyen ügyeket őszintén, nem tudok megnyílni úgy mint a barátaim egymás előtt. Tetszik egy fiú régóta barátok vagyunk, de sokszor összeveszünk mások miatt. Nem merem neki bevallani hogy mit érzek?

Figyelt kérdés
Egy barátnőmnek is ő tetszik de nem tudja hogy nekem is. MIT TEGYEK?
2014. jan. 19. 14:18
 1/5 anonim ***** válasza:

add apró jeleit ennek felé

célozhatsz is ara amit érzel

2014. jan. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ne célozgass. a legtöbben nem mindig vesszük észre az olyasmit. szedd össze magad és mond meg neki.
2014. jan. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Légy nagy vonalu, és add át a barátnődnek, tünj el a látóköréből a pasinak, és minden uj információt szüntess be.Zárd a soraidat.
2014. jan. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem mondd meg a barátnődnek, különben elindul a harc köztetek, és ez rámehet a barátságotokra :S
2014. jan. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
én nem tudok nyíltan beszélni mert félek hogy ezt elmondja, elárul. Nem tudok megbízni úgy mint régen emberekbe mert egyszer volt valami amit most nem szeretnék leírni. Ő nem valami nagy barátnőm a lány eddig az volt de összevesztünk (ne a fiú miatt). meg pletykás a lány
2014. jan. 20. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!