Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúúk! 2 kérdés : tényleg...

Fiúúk! 2 kérdés : tényleg bejön a piros ruha és 2. nincs sok mellem és nagyon vékony vagyok tetszenék azért nektek?

Figyelt kérdés
2014. jan. 19. 20:23
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Akkor szia cica van gazdád? :)
2014. jan. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 ASOT ***** válasza:
100%

Elképzelés: [link] (hümm?)

Valóság? [link] :)

2014. jan. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
őő hát...dee inkább az elképzelés az ekkora melltől fényévekre vagyok de a többi stimmel:)
2014. jan. 19. 20:41
 14/18 anonim ***** válasza:

A piros ruha nem mindenkinek áll jól, bár ha sötétebb hajad van, akkor azért legtöbbször előnyös szerintem.

Ha nincs sok melled az nem gáz, elég kettő. :P

Na de egyébként én is ilyen kismellű nő vagyok, de állj úgy hozzá, hogy magadnak tetsszél, ha meg valakinek nem, akkor az az ő baja.

És ne abból indulj ki ismerkedésnél se, meg semmikor se, hogy jaaaaaj, nem fogsz tetszeni, mert kis melleid vannak. Ez eszedbe se jusson, engem sose zavart ez magammal kapcsolatban. Nyilván akinek a nagy mell fontos, az nem fog nálad próbálkozni, dehát fordított esetben, ha nagyok lennének, akkor meg az nem próbálkozna mondjuk akit az zavar... nem olyan fontos ez, én nőként ezt tapasztaltam.

2014. jan. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 ASOT ***** válasza:
Az nem baj, akkor nincs probléma :)
2014. jan. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2014. jan. 19. 20:49
 17/18 anonim ***** válasza:
még az a szerencse,hogy nincs "sok melled"......(LOL)
2014. jan. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

1.olyan ruhát hordj ami neked tetszik.

2.nem igaz, hogy csak az nő akinek zsáknyi mellei vannak. és a fiúk felének bejön bármekkora mell.


most pedig menj és olvass valamit, amit nem vavayan fable írt vagy müller péter.

2014. jan. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!