Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha tetszik egy fiú, hogy...

Ha tetszik egy fiú, hogy adjam a tudtára? Pl. Menjek oda hozzá?

Figyelt kérdés
És mit mondjak? Tudtok vmi jó dumát vagy bármit, amivel felkelthetem az érdeklődését ? :D
2014. jan. 19. 20:28
1 2
 1/13 Lávalámpa. ***** válasza:
Ja hogy most már pasizó szövegek is vannak?
2014. jan. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Hát én nem durr a közepébe kezdeném. Lehetsz kezdeményező, ezzel semmi baj sincs, de ne durr bele a közepébe. Először csak beszélgess vele, stb. :)
2014. jan. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Mr. Truth ***** válasza:
hűű bele se gondoltam, hogy vannak pasizó szövegek kedves első... hogy én mekkora balf**z vagyok... Szóval kedves hölgy kérdező, a "jegyeket bérleteket..." kezdetű mondóka is ilyen duma? Mert láttam nagyon nézett engem a kisasszony miközben ezt mondta, és vagy háromszor elismételte szóval biztos akart valamit *.* és én meg kihagytam -.-"
2014. jan. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Jó oké. :) De mit mondjak?... Szia! Azért jöttem ide mert nagyon tetszel...megszeretnélek ismerni...?? Ez elég gáznak hangzik nem? :S Sose csináltam még ilyet.. Valami ütős szöveg kéne :D ami vicces is.
2014. jan. 19. 20:35
 5/13 anonim ***** válasza:

"Oszt nyalol-e?!"


Viccet félretéve... akár ilyen közvetlen is lehetsz. De mint mondtam ez durr a közepibe' dolog lenne. Odamehetsz hozzá és beszélgethetsz akármiről. Nem kell egyből a lényegre térni. Aztán ha kicsit közelebb kerülsz hozzá és megismered, akkor térj a lényegre. Szerintem. De persze: ahogy gondolod. ;)

2014. jan. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

elindulhatsz a másik irányba is, sokaknak beválik...


azt mondd, amit akarsz tőle.

pl ha smárolni akarsz, akkor szia, teccel smárolunk, vagy ha dugni, akkor azt.


"Szia! Azért jöttem ide mert nagyon tetszel...megszeretnélek ismerni...?? Ez elég gáznak hangzik nem?"


nem, ez egész normális dolog, ilyenre sokan nem képesek, egyenes, egyszerű, kedves, szerintem megpróbálhatod ezt. csak ne éld bele túlságosan magad, hogy igent mond, mert lehet hogy elutasít, illetve hacsak tényleg szex kell, akkor ne szédítsd a tipikus lányos kamuszövegekkel, a fik jobban szeretik az egyenes dumát.

2014. jan. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. hát akkor inkább nem megyek oda senkihez :/ biztos elutasítana. az meg még rosszabb. nevetséges lennék. :/
2014. jan. 19. 22:06
 8/13 anonim válasza:
Jegyeket, bérleteket..... Sírok :'D
2014. jan. 19. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
0%
ha esetleg Gergõnek hívják, és egy osztályba/csoportba jártok, nem ajánlom mert van barátnõje akit nagyon szeret. a csaj meg mindenkit elintéz aki megközelíti.
2014. jan. 20. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
0%
Az utolsón besírtam XD mekkora
2014. jan. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!