Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Létezik olyan, hogy egy nő...

Létezik olyan, hogy egy nő sötétbarna hajjal vonzóbb és szexibb, mint szőke hajjal?

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm akinek szép szőke haja volt,de befestette csokoládébarnára és azt mondja,hogy a festés óta sokkal jobban bejön a pasiknak...Szerintetek ez gyakori eset?
2014. jan. 20. 17:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem jobban tetszenek a barnák.
2014. jan. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem sötétszőke hajam volt, 1 hónapja befestettem sötet barnára. Sokkal jobban érzem magam, és eléggé sokan megnéznek azóta. Egyszerűen karakteresebbé tette az arcom.
2014. jan. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát hogyne létezne.

Van egy ismerősöm akinek sokáig feketére volt festve a haja és nem tetszett, de most szőke és azt kell, hogy mondja hmmmmm kb. ez az érzés van.

http://www.youtube.com/watch?v=lhEA1FUsuOg

Ha csak rá gondolok is feláll. :)

2014. jan. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem a szőke a kedvencem,de persze lehet vonzó a barna haj is. A szőke nem mindenkinek ál jól.
2014. jan. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Megismertem egy barna hajú lányt

Szép a szeme úgy mosolyog rám

Hosszú, haját lengeti a szél

Bár csak egyszer az enyém lehetnél

Lehet, hogy majd eljön egyszer

Hogy csak az enyém csak az enyém leszel

Én lennék a legboldogabb ember...

;) ;) ;)

2014. jan. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nem! a szőke sokkal szebb, manapság amúgy is egyre kevesebb természetes szőke van
2014. jan. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!