Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan tudnék egy csajozós...

Hogyan tudnék egy csajozós pasit meghódítani, hogy többet akarjon?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Már kb fél éve ismerem a srácot(bnőm volt pasija), csomót levelegzettünk megbeszéltük, h találkozunk. Barátnőm ajánlotta, hogy találkozzak vele, mivel épp most vagyok túl egy 4éves kapcsolaton és nagyon magam alatt vagyok. A lényeg, hogy nagyon megtetszett ez a srác, csak rá tudok gondolni, és arra, hogy milyen jó volt vele..... Végig hülyültünk az este, másnap reggel is puszilgatott ölelgetett, kétértelmű dolgokat közvetített felém. Azóta beszélünk-ám ritkábban. Én biztos, hogy nem fogom keresni őt. Hogy kéne meghódítanom őt? Azt mondta a srác, hogy nem akar komoly kapcsolatot, mert nem tudna hűséges maradni, neki kell a bulizás stb.... Viszont amiket mondott, h rég érezte jól magát lánnyal stb...reggel is fogta a kezem... nem tudom mire vélni. Bnőm szerint is furcsán viselkedik, mert általában, ha megkap egy csajt nem szokott érzelgősködni.


Hogy tudnék kicsit hatni rá? Ha legközelebb talira hívna, kéressem magam? Hogy viselkedjek vele?

Köszi a válaszokat! :) 24L


2014. jan. 21. 11:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva sehogy.Te is csak egy pont leszel a listáján
2014. jan. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

biztos te vagy neki az igazi, és most meghótítottad a rossz fiút


>:D

2014. jan. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Gyakorlatilag sehogy. Ha jó a szex, esetleg ajánlj neki egy nyitott kapcsolatot, hátha évek múlva megjön az esze és végre megállapodik, de erre is kicsi az esély. Persze megértelek, ha nincs hozzá gyomrod, de ez is egy lehetőség. Pozitív a srácban, hogy legalább őszinte.
2014. jan. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

És persze már be is kaptad a horgát... Mindenkinek ezt mondja, amit neked, hidd el. Azt hiszed te majd megváltoztatod őt. Minden nő ezt hiszi. Pár hónap múlva pedig itt fogsz sírni, hogy elhagytak, hogy csak szexre kellettél és hol vannak a rendes srácok.


Üdv: egy rendes, 23 éves srác.

2014. jan. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sehogy, de úgyis "megpróbálod".
2014. jan. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
4-es vagyok. Még annyit hozzátennék, ha azt mondta rég érezte jól magát lánnyal, akkor sztem kezdj el gyanakodni, kérdezd meg mi van a fiúkkal?
2014. jan. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!