Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk, ti mit gondoltok a...

Fiúk, ti mit gondoltok a csendes visszahúzódó lányokról?

Figyelt kérdés
Es akik elég nehezen nyílnak meg

2014. jan. 21. 15:39
 1/10 anonim ***** válasza:
76%

Semmit.

Mert lehetetlen velük megismerkedni.

Fülüket farkukat behúzva sietnek haza a munka vagy suli után, rá sem néznek senkire vagy csak egy pillanatra aztán mennek hamar tovább.

Ugye emellett nem járnak szórakozóhelyekre sem.

És a csodát várják a 4 fal között,.


Az a baj h nem lehet megismerni őket :)

2014. jan. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
azt, hogy belül vérszomjas dögök.
2014. jan. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
95%
Én szeretem,keresem az ilyen lányokat.Meg kell küzdeni a bizalmáért,És nagy élmény ahogy fokozatosan kitárul.
2014. jan. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
9%
marha unalmasak, játsszák a szűzk.rvát, várnak a pasira aki majd beleviszi őket az "életbe" utána meg elr.bancosodnak
2014. jan. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A nehezen megnyílósoknál eddig akiket megismertem, azoknál csak körülöttük forgott a világ, ha valami nem úgy van ahogy ők szeretnék egyből kitört az apokalipszis. De lehet csak qrvaronda vagyok és így próbáltak lerázni.
2014. jan. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
92%
Valahol rokonlelkeknek tartom az ilyen lányokat. (valahol...) Azt gondolnám, hogy csak ilyen lánnyal jönnék össze, mert nem fog beégetni sehol, műbalhéval, hisztivel és éjjel-nappal bp-es viselkedéssel. Valószínűleg kapott egyfajta nevelést. Tudom, naiv vagyok :D
2014. jan. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
89%
Nekem alapvetően szimpatikusak, és szívesen meg is ismerném őket közelebbről - ha engednék.
2014. jan. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
92%
Én kifejezetten csípem az ilyeneket, mondhatni egy igazi főnyeremény tud lenni, pláne ha meg is tudod nyitni. :)
2014. jan. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
85%
azt hogy nehezen tudok velük beszélni :( kár
2014. jan. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
58%
Semmit, amúgy sem ismerek ilyet, csak nagyszájú, agyatlan lányokat. :D
2014. jan. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!