Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek mi lenne a jobb?

Szerintetek mi lenne a jobb?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

14 éves fiú vagyok és nem tudom már hogy mit kéne tennem.

Nem tudom hogy a tnulásra koncentráljak vagy inkább az udarlásra,hiszen ha jobban belegondolunk az érettségi meg a többi mindig ott lesz velünk az életben :D

Viszont azért jó lenne magam mellett tudni valakit akivel törődhetek,mindent megbeszélhetek és szerethetek.

Így most hogy nem annyira törődök a lányokkal ,középsuli angol tagozaton félévkor csak ötösöm volt.

Szerintetek bőven ráérek később és csak tanuljak?



2014. jan. 21. 18:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Tanulj, még fiatal vagy.


Később is tanulj, még ha lesz barátnőd, akkor is tanulj. A barátnő nem mehet a tanulás rovására (különösen nyelvtanulás, az a legfontosabb!), de egy rendes kapcsolatban figyeltek majd erre.


Egy rendes társ nem akarja, hogy tanulatlan maradj, és nem is kell választani az iskola és a lányok között.

2014. jan. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
1 nem tuc tanuni, 2 belezúksz 1 lányba, 3 el akarod mondani neki, 4 de félsz elmondani neki, 5 mégkevésbé tuc tanulni, mégjoban nem tuc tanulni, még szerelmeseb lezsel+még depressziós is.
2014. jan. 23. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!