Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mi a véleményetek?

Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Ismerkedem egy lánnyal a személyisége egyre inkább tetszik, tegnap volt egy kis lelkizés is. Sajnos még nem tudtunk találkozni, de remélem ami késik nem múlik.

Szóval a beszélgetésünk vége felé elmondtam neki h szeretek vele beszélgetni és h remélem ő is velem.

Erre az volt a válasza h aranyos vagyok...

A lényeg az h most instant friend zone-ba sorolt be vagy a barátságon kívül többre is lehet esély ha szemtől szembe is jól kijövünk egymással?

Ő 21 éves, én 20 éves vagyok.



2014. jan. 22. 10:01
 1/7 anonim ***** válasza:
13%
Hú tesó ez akkora barát-zóna, hogy csak na. Sose lesz csajod ha lelkizel velük, SOHA.
2014. jan. 22. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
erre csak ö tudná a pontos választ. mindenesetre hivd el randizni ha igent mond akkor van esély.
2014. jan. 22. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Esélyes vagy egy normális kapcsolatra, de most már férfiként lépj felé, így azonnal zárod a barátzónát.
2014. jan. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Minél előbb hívd el hogy kiderüljön...ha húzod az időt akkor tuti friend zone lesz.
2014. jan. 22. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem is találkoztatok, minek spekulálsz a nemlétező kapcsolatodon.


Ha férfiként viselkedsz, annak fog tekinteni. Hívd el randira, bókolj neki, aztán dumáld le róla a bugyit.

2014. jan. 22. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Sajna nem tudom h a szemeszter megkezdése előtt mikor megyek vissza, de rajta leszek az ügyön.

am is úgy terveztem h elhívom csak az időpontot nem tudom még.

2014. jan. 22. 10:35
 7/7 A kérdező kommentje:
na meg nem úgy kell ezt a lelkizést elképzelni ha a vállamon sírt csak leírta h nem kezdődött valami +-an az év nem faggatóztam nem akarok a lelki szemetese lenni.
2014. jan. 22. 10:36




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!