Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Amikor egy nőtől megkérdezitek...

Amikor egy nőtől megkérdezitek ismerkedés során, hogy milyen fiúk jönnek be, ti is sokszor találkoztok ezekkel a sablonokkal, hogy "Férfi legyen férfi", "nincs ideálom", fogjon meg benne valami"? Ezek a sablonok mit jelentenek?

Figyelt kérdés
2014. jan. 22. 18:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Azt, hogy az illető nem ismeri önmagát.
2014. jan. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
18%
Ezek a sablonok semmit sem jelentenek a nőknek, ugyanis mindig az az első nekik, hogy hogyan néz ki egy pasi, utána szokták ezeket süketelni, hogy kitöltsék a beszélgetési időt.
2014. jan. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Férfi legyen férfi: ne dugd odébb egy lyukkal
2014. jan. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Pedig van benne igazság. Azt hogy egy férfi legyen férfi, nem szoktam mondani, de a másik kettő már előfordult. :D

És azért, mert tényleg így van. Persze csak a magam nevében beszélhetek.


22L

2014. jan. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Miért, a férfiak nem szokták mondani, hogy "a lényeg, hogy megfogja valami egy nőben"? Na, ugyanezt jelenti...
2014. jan. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nálam azt, hogy külsőre volt, hogy teljesen egymástól különböző férfiak tetszettek. Tehát nem mondhatom azt, hogy pl. csak a barna szemű, barna hajú, macis alkatúak tetszenek, amikor már volt olyan, hogy szőke, kék szemű, vékony tetszett meg. Belsőleg mindig meg tudtam mondani konkrétan, hogy milyen tulajdonságokat kerestem.
2014. jan. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

én utálom az ilyen kérdéseket...

totál más kinézetű/személyiségű pasik jöttek be eddig.


elsorolhatom ugyan,hogy nekem a szőke haj,kék szem tetszik, meg legyen magas, ne dohányozzon, legyen humoros meg blabla.és ezaz ideál.


csak a valóságban ez nem így működik.

nálam nem.vagy megfog benne valami, vagy nem.

2014. jan. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ezeket szó szerint kell érteni.


Egy időben meg tudtam válaszolni, a magas, barna, mackós pasi az ideálom. Ehhez képest most alacsony, szőke, izmos barátom van. Akkor most ez az ideálom? vagy hogy?

2014. jan. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"Férfi legyen férfi"


legyen pénze jó autója, jó állása. ugyanúgy mint régen az erőt képviselje. Az erő formája a mai társadalomban a pénz és a hatalom.


"nincs ideálom, fogjon meg benne valami"


Tök 8 hogy ki, csak legyen valaki. ált szimpátia dönt. Az ilyenekkel kb nem lehet hosszútávú kapcsolatot kialakítani, mert amint megszokna téged, addigra más kell majd neki. rájön, hogy mégis vannak elképzelései. tisztelet a kevéske kivételnek.

2014. jan. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!