Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit rontok el az ismerkedésnél?

Mit rontok el az ismerkedésnél?

Figyelt kérdés
Társkeresőn elküldtem már vagy 30 levelet. Ebből kb. 3an válaszoltak, de ők 1 mondat után nem hajlandóak tovább folytatni a beszélgetést. Nem értem, mi lehet a probléma. Tudok helyesen írni és fogalmazni, nem szexuális szolgáltatást kérek tőlük. Akkor mégis mi a gond?
2014. jan. 22. 19:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
lehet túl rámenős vagy
2014. jan. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
1 mondat alatt? Egy árva kérdés fér bele ennyibe.
2014. jan. 22. 19:41
 3/13 anonim ***** válasza:

Nem köti le őket. Csak akkor nem tudom, minek registráltak.

Én nem tudnék így ismerkedni, nem is regelek...

2014. jan. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Erre gondoltam én is. De, ha unják, akkor minek vannak regisztrálva? Vagy minek reagálnak egy levélre is, ha leszarják a dolgot?
2014. jan. 22. 19:44
 5/13 anonim ***** válasza:

Több dolog is lehet.

A kép - az egyik legfontosabb dolog, ha nem jó akkor nem ír vissza senki sem. Ezzel azt akarom mondani, hogy lehet valaki bármilyen helyes, és csinálnak róla egy rossz képet, akkor a falba is verheted a fejed, nem lesz semmi. Tehát okosan válassz!

Na meg a bemutatkozó szöveg. Ez a második rosta.

Azt mondjuk nem tudom megmondani, hogy azok akik elkezdtek veled beszélgetni miért maradtak el. Lehet, hogy jött más, ez is benne van a pakliban.

És a levél amit elküldesz, lehet, hogy át kéne írnod. ( azt feltételezem, hogy mindenkinek kb. ugyanazt küldöd, ami nem baj, de ha már van akkor jó legyen. )

De lehet, hogy csak szimplán rossz embereket fogsz ki.

2014. jan. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Rossz embereket? Minden értelmesnek küldtem levelet, aki aktaív volt az utóbbi hónapban.

Bemutatkozást nem tudom. Egyikőjüknek sincs kitöltve.

2014. jan. 22. 19:52
 7/13 anonim ***** válasza:

5# vagyok

Lehet, hogy inkább társkeresőt kellene váltanod.

2014. jan. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Hova érdemes regisztrálni?
2014. jan. 22. 20:40
 9/13 anonim ***** válasza:

randivonal.hu vagy parom.hu

Én régen a parom.hu -n voltam fenn. Találkoztam is onnan néhány sráccal. Én lány vagyok, úgyhogy nem tudom, hogy milyen csajok vannak fenn, őket nem nézem. De hátha találsz valakit.

A baráti körömben van olyan aki pedig a randivonalon jött össze. Egy próbát megér.

2014. jan. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
5# voltam
2014. jan. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!