Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk! Ha egy lány néz titeket...

Fiúk! Ha egy lány néz titeket a suliba és ti először nem veszitek észre, de aztán igen és utána mikor meglátjátok mindig ránéztek az mit jelent? Olyankor mit gondoltok? Kort is írjatok!

Figyelt kérdés

Mert mindig csak átlagosan a szemembe néz amíg ott állok vele szembe és nem tudom, hogy mire gondol...

(17-18 évesek válaszára lennék kíváncsi)



2014. jan. 24. 00:03
 1/10 anonim ***** válasza:
Valamiért érdekled
2014. jan. 24. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha sokat néz és probál veled beszélgetni, akkor biztos hogy bejösz neki. Meg gondolom mosojog is. 22/F
2014. jan. 24. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Kísértetiesen hasonló helyzet.....:D Magamból kiindulva biztosan érdekled, csak nem tudja ő sem, hogy mit szeretne úgy igazán....Esetleg menj oda hozzá...

17

2014. jan. 24. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Talán felkeltetted az érdeklődését és tetszel neki. :)

Ismerős szitu.


22/F

2014. jan. 24. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Tekintve h nekünk fiúknak nagyon sok lány tetszik külsőre, nem nagy cucc. De sajnos jellemre megfelelő lányt már nehéz találni manapság. :/
2014. jan. 24. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
nálam is ez a helyzet:D Van egy csaj akit kb. tavaly fél év fele észrevetettem és valahogy más mint a többi lány.Elég sokszor szemeztünk de nem ismerem:/Nem volt még bátorságom leszólítani:/
2014. jan. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A hatosnak üzenem ,hogy szólítsd le.
2014. jan. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

De akkor miért nem mosolyog?:O

Én mindig hamarabb észreveszem és utána mikor ő is észrevesz a szemembe néz pár másodpercig és annyi...:S

2014. jan. 24. 16:00
 9/10 anonim ***** válasza:

Én személy szerint pókerarcot szoktam vágni. :)

Elfordulok, ha nem bírom állni mosolygás nélkül, ha mosolygok is, eltakarom, ha tudom. Ha nem sikerül, elvesztem, akkor nagyon zavarba jövök. Nem tudom megmagyarázni.

2014. jan. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#6vagyok

kérdező: nálam is ezmegy szó szerint :S

2014. jan. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!