Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek tetszem Neki?

Szerintetek tetszem Neki?

Figyelt kérdés

Egy suliba jarunk. O folottem jar egy evvel, es nagyon tetszik.:) O mosolyog az osztalytarsaim szerint, meg tobbszor lattam, hogy engem nez. Probalok en is mosolyogni, meg Ranezni, de felek, hogy elarulom magam. Meg amikor elmegyek elotte/mellette latszik, hogy zavarban van. Egyszer beszeltunk facebookon eddig, es utana ramkoszont...De en annyira meglepodtem, hogy nem koszontem vissza. Irtam Neki meg aznap, hogy bocsi, hogy nem koszontem. Latta az uzenetet, de nem irt semmit. Azota nem is koszon, es en se merek Ra. Azert nem koszonok, mert az osztalytarsai folyton bamulnak engem...Es igy nem merem.:(

Szerintetek tetszek Neki? Megsertodott, hogy nem koszontem?



2014. jan. 24. 14:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem bunkó vagy! Irkálni tudsz neki facebookon, élőben meg csak el mész mellette..Én sem írnék vissza neked.. :D
2014. jan. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mert azt kell ám nézni, hogy az osztálytársai mit néznek, ugye? Ülj le, egyes! Látszik, hogy gyerek vagy még. Felejtsd el az ilyesmit.
2014. jan. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Beszéld meg vele a dolgot személyesen mond el neki öszintén ha tetszik, ha bejössz neki az úgy is kiderül:) ha nem hát ez van
2014. jan. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hát ha nekem ha pl én lennék a csaj én nem írnék vissza neked. Rosszul esett biztos neki hogy nem köszöntél.

És ne facen írd neki hogy bocsi hanem mikor egyedül van,akkor menj oda . Köszönj és kérj bocsánatot. Ha azt mondja semmiség akkor mosolyogj rá és hívd meg egy üdítőre vagy egy evésre vagy nem tom:D

2014. jan. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ezek után köszönj neki, ha látod. :D
2014. jan. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen, mar a baratnoim is csesztetnek, hogy ha nem koszonok, akkor odaloknek.:D Szoval most mar koszonni fogok Neki.:) Koszi a valaszokat!
2014. jan. 24. 18:22
 7/8 anonim válasza:
Komolyan azért "haragszik" rád, mert nem köszöntél? Tuti bejössz neki. Ha egy ilyen dolog miatt felkapja a vizet, akkor azért is van nála esélyed, mert látszik, hogy gondol rád. Szóval biztos, hogy megsértődött azon, hogy nem köszöntél vissza. De nézd a jó oldalát, legalább tudod már, hogy van nála esélyed. Tehát írj rá fb-on és mondd meg neki, hogy mit érzel iránta! Fel a fejjel:)
2014. jan. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Kkarry válasza:

"fbon irj ra" XD

Inkabb elobe. Tarsadalom

2017. márc. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!