Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Baj, ha arra vágyom, hogy...

Baj, ha arra vágyom, hogy szerelmes legyek? Mármint, hogy az alakuljon ki bennem?

Figyelt kérdés
Folyton arra vágyom, hogy legyen valaki akibe szerelmes vagyok. akire ha csak rá gondolok mosolygok. akivel ha találkozunk mosolygok, az sem kell, hogy szeressen csak érezze magát jól velem.

2014. jan. 25. 12:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Írj!
2014. jan. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez legyen a legnagyobb gondod.
2014. jan. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én is ezt várom, hogy legyen valaki akivel kölcsönös a "kémia".

20f

2014. jan. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ezzel nem vagy egyedül..:)
2014. jan. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Szerintem nem baj, sokan szeretnénk így érezni, én is, te is, meg még itt pár válaszoló. :)


"az sem kell, hogy szeressen csak érezze magát jól velem" Viszont ezzel egy picit nem értek egyet. Gondolj bele, lenne egy párod, akibe szerelmes vagy, viszont ő nem érzi ugyan ezt. Szeret, a maga módján, de mégsem szerelemmel. Bár ha úgy vesszük, amit szerettél volna, azt megkaptad: a szerelem érzetét, hogy valakit szeretsz. De azért szerintem valahol mindkét félnek ugyan azt kéne éreznie.

Ahogy a 3. válaszoló írta, azért jó, ha kölcsönös a kémia a két fél között.


Na, ez most lehet kicsit furcsán hangzik, csak dolgozik bennem a lázcsillapító. :)


20/L

2014. jan. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszőnöm a válaszokaat :)

azért nem fontos, hogy szeressen, mert csak azt szeretném hogy én szeressem :D viszont ha szeret az sem baj :) csak tudjam szeretni :)


juuj :/ ha lázas vagy az nem jó.. :S Jobbuláást! :)

2014. jan. 25. 23:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!