Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Wolfcinti. Néven keresek egy...

Wolfcinti. Néven keresek egy 19 éves lányt aki a csajok és pasik társkeresőre e név alatt regelt, ismeri valaki, esetleg ha látod ezt az üzit írj vissza kérlek?

Figyelt kérdés
Már írtam ott is, de nem volt már rég elérhető pedig nála szebb lányt még nem láttam :)

2014. jan. 25. 19:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Arra nem gondoltál, hogy kamu is lehetett?
2014. jan. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szióóó. :3 Miért keresel? :)
2014. jan. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
most komolyan te vagy az 2es? :D
2014. jan. 25. 20:00
 4/6 A kérdező kommentje:
am szerintem elég egyértelmű miért kereslek :)
2014. jan. 25. 20:00
 5/6 A kérdező kommentje:
Egy világot jelentene ha megtalálnám ezt a Lányt!
2014. jan. 25. 21:54
 6/6 A kérdező kommentje:
@Singularity: gondoltam rá, de a fényképei alapján inkább több rá az esély, h valós személy és megtaláltam skypeon, facen is a profiljait igaz még nem jelölt vissza :D de gondoltam teszek egy próbát itt is :D persze nem lehet csak neten próbálkozni élőben is kell és szoktam is, de ennek a lánynak annyira megfogott a tekintete, annyira nyílt annyira szép egy kis erőfeszítést mindenképp megér :))
2014. jan. 26. 16:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!