Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha én egy álmodozó, kislányos,...

Ha én egy álmodozó, kislányos, gyerekes lelkivilágú lány vagyok, milyen típusú fiú illik hozzám?

Figyelt kérdés

Egy határozottabb, védelmező fiú, vagy olyan, aki hasonló hozzám?

Természetesen tudok komoly is lenni, de csak ha nagyon muszáj. :p Jobban szeretek önmagam maradni. :)


2014. jan. 25. 22:35
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Aki kihozza belőled a nimfomán kancát.
2014. jan. 25. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Őö izé.Szereted a természetet?Erdőbe mászkálni?Olvasni?Fantasy,sci-fi?Késztetés hártyás szárnyak beszerzésére?

Természetesen egy hozzád hasonló fiú kell neked.

Aki mellett önmagad lehetsz.

2014. jan. 25. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Szegény, összetöritek az álmait :DDDD
2014. jan. 25. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

12es vok

Ha tudsz tényleg komoly is lenni ha kell meg határozott,úgymint tanulás,meló,hivatali ügyintézés.Akkor sose változz meg senki kedvéért.

Harcolj,szexelj és védd a fákat.:)

2014. jan. 25. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 Mr. Truth ***** válasza:
Így van! Védd a fákat! Egyél hódot.
2014. jan. 26. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
De komolyan én egy olyan srác vagyok, aki inkább hallgatni szereti a történeteket és néha hozzászólni, és olyan lányokat keresek akik meg mesélni szeretnek, mondasz két szót és van hozzáfűznivalója. Egyébként nem vagyok kuka, csak ami velem történt azt már láttam egyszer az már nem olyan érdekes, mint az endless fazsságok tolása. Meg nézzen ki jól...
2014. jan. 26. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

én is ilyen lány vagyok, mint te, szóval saját tapasztalat: hozzám olyan srác illik, aki határozott, szókimondó, nyílt.


23N

2014. jan. 26. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 moneyrunnin@ ***** válasza:
11 ott a pont hehehe
2014. jan. 26. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Ha 13-17 év körüli vagy és szeretnél ismerkedni egy romantikus kedves és inteligens sráccal akkor írhatsz ha gondolod. 14/f. Mert éni is ilyen álmodozó típus vagyok és pont ez miatt nincs jelenleg barátnőm.
2014. jan. 26. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!