Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan lehetne sportolókkal...

Hogyan lehetne sportolókkal ismerkedni?

Figyelt kérdés
Autóversenyzőkre (gokart, túraautó stb) gondolok elsősorban, de alapvetően akármilyen sportot űző férfiakra. Egyszerűen nem jönnek be a környezetemben levő, kissé már metroszexuális, felfújt, "páva-szerű" srácok és mindig is tetszett a sportolók elhivatottsága. Légyszives normális válaszokat, nem azt szeretném, hogy átmenjen rajtam egy focicsapat, csak azt kérdezem, hogyan lehet ilyen fiúkkal ismerkedni ;) 18/L

2014. jan. 25. 23:18
 1/10 T-mester válasza:
ha jó a tested az uszodában kaphatsz magadnak
2014. jan. 25. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Menj be egy sport-egyetemre.
2014. jan. 25. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Rékcsi ***** válasza:
TF-en vannak szép számmal :D
2014. jan. 25. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Autóversenyző mióta sportoló? Ezt sosem értettem.


Én pl thai boxolni fogok hétfőtől, az igazi küzdősport. Én normális lányt nem találok magamnak.


A kérdésre meg: konditeremben, uszodában.

2014. jan. 25. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek.

Utolsó: ha az autóverseny és motorverseny technikai SPORT akkor akik űzik, azok csak sportolók, nem? :) Nagyon kemény fizikai és tárgyi tudásuk van, amit tisztelek és a felkészültségük, elhivatottságuk is bejön, ezért is tettem fel a kérdést :)

2014. jan. 26. 00:11
 6/10 anonim ***** válasza:

Hé, 4-es, csak közlöm veled, hogy igenis az autóverseny sport, fel sem tudnád fogni mennyire.:) Gondolkozz el egy kicsit, kisebb korom óta nézem a Forma-1-et, nagy rajongó vagyok, ez van, ha valaki nem lát bele, nem nézi, nem éri a szabályokat, egyből lehurrogja ezt a sportágat, akár F1, akár rally, bármi.:)

Egyébként kedves kérdező, ajánlom, hogy járj el sportolni, kocogni, vagy kondiba, vagy tényleg, ahogy mások is mondták a TF-en sok van.:) És egyetértek veled, nekem sem tetszenek a nyegle, páva gyerekek.:)

(16/L)

2014. jan. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Végre egy értelmes lány!

Örülök a kérdésnek. :)

Például versenyeken, edzéseken ha ott tudsz lenni.

Ha kicsit értesz is az autókhoz, az jó pont lesz.

Most nem jut eszembe több... leblokkoltam :)

2014. jan. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Értek hozzájuk ezzel nincs gond de távol vagyok minden komolyabb pályától sajnos :(
2014. jan. 31. 00:33
 9/10 anonim válasza:
hidd el a sportolok is emberek,ugyanugy kell ismerkedni veluk mint barki massal :) de nagyon szimpatikus a gondolkodasod...:) de ha 18 vagy akkor gondolom meg tanulsz,szerintem eloszor a sulidban nezz korul...100% hogy talalsz vkit :) sok sikert ;)
2014. febr. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szívesen elhívnálak uszodába

F

2014. ápr. 15. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!