Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk, ti visszaigazoltok...

Fiúk, ti visszaigazoltok ismeretlen lányokat is?

Figyelt kérdés
Ha mondjuk nem ismeritek, de tetszene a lány. Csak mert gondban vagyok, mivel amíg nem ismerősöm, nem is tudok írni neki vagy legalábbis nem biztos, hogy látni fogja, mivel így az egyebek közé kerül sokszor az üzenet.
2014. jan. 26. 13:38
 1/10 anonim ***** válasza:
én nemigen...
2014. jan. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 The Guard ***** válasza:
Én igen
2014. jan. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Jah.
2014. jan. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Még soha nem jelölt be ismeretlen de visszaigazolnám, nem nyerek vagy veszítek vele semmit.
2014. jan. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
naná
2014. jan. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Azert mert valaki fenn van egy kozosegi oldalon es akar kepeket is feltolt magarol, az nem azert van mert partnert keres. Szerintem bunkosag es tolakodo, ha valaki ismeretlenul osze-visza irogat, avagy igy probal kapcsolatra szert tenni.


Jo lenne mar megtanulni az ilyen oldalakat kezelni!

2014. jan. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
én nem
2014. jan. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Nem. És sokszor gyanakszom rájuk, hogy esetleg egy reklámcég alibi oldala, vagy hasonló.


De ha látásból ismerem és úgy jelöl be, akkor előbb írok neki válaszlevelet, hogy mizu, és ha úgy szimpatikus, akkor visszajelölöm.

2014. jan. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 C0r3 ***** válasza:
Attól függ hogy néz ki. Ha aranyos, akkor visszaigazolom, és jóesetben rá is írok. (16F) Bocsi :D Túl felszínes vagyok.
2014. jan. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Egyszer bejelölt valami nő, de soha az életben nem láttam, szóval nem igazoltam vissza. Csak ismerősök vannak az ismerőseim között, mert hát azért ismerősök oldala és nem társkereső ugye. De általában ez úgy van, hogy ha bejelöl valaki akit nem ismerek, ráírok előtte, hogy ismerjük-e egymást valahonnan, találkoztunk-e már. Ha nem válaszol, vagy azt válaszolja, hogy nem, akkor viszlát.


22/F

2014. jan. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!