Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szótlan srácnál hogy jöjjek...

Szótlan srácnál hogy jöjjek rá hogy tetszem-e neki?

Figyelt kérdés

Nagyon visszahúzódó és elég nehezen tudom rávenni hogy beszéljen és már ez is nagy szám mert azon kívül h jókat röhög néha a haverjával szinte néma... De nekem nagyon tetszik, tényleg minden alkalmat megragadok h beszélhessünk és amúgy tök normális, jó fej, még humorézéke is jó..

Tudom elég nehéz eset, de hátha volt más is hasonló helyzetben.

Csak értelmes válaszokat kérek!



2014. jan. 26. 20:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
kérdezd meg tőle
2014. jan. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
fogalmam sincs hogy reagálna rá és nem akarom így letámadni..
2014. jan. 26. 20:10
 3/15 anonim ***** válasza:
kérdezd meg a haverjait, vagy gondolom nem egyedül mész oda mint csaj ha csaj vagy... kérdezd meg egyik bnődet , h finomat kérdezzen , v utaljon rá tereljen olyan témára , h bejövös v te neki
2014. jan. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
a gáz az hogy már az egész osztály tudja mert egy baŕatnőm elhíresztelte, de ahhoz is túl szótlan hogy erre reagáljon. Se pozitív se negatív visszajelzés nem volt és ez nála bármit jelenthet...
2014. jan. 26. 20:13
 5/15 anonim ***** válasza:

Sajnos vagy nem sajnos én is ilyen vagyok, hogy nem nagyok szeretek középpontban lenni.

Ezt az élet hozza, hogy ilyen lesz az ember.

Engem is így ismernek sokan, hogy visszahúzódó, csendes, félénk, de mikor jobban megismernek akkor jön a szokásos szöveg, hogy "Te nem is vagy olyan ...."

Ez már nem egyszer történt meg.

Lényeg a lényeg, lassú víz partot mos.

Találj több alkalmat, hogy beszélgessetek és próbáld kérdezni arról, hogy miket szeret és milyen emberi tulajdonságokat tart fontosnak.

Akár rá is kérdezhetsz, hogy rólad mit gondol.

Azért szerintem lehet látni valakin, hogy teszik-e neki a másik egy beszélgetés során.

2014. jan. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

utolsó!

Szerinted mennyire lenne hülye dolog kihasználni h úgyis erről beszél az egész olytály és megkérdezni hogy mi a véleménye erről a „pletykáról” , csak mert abba se lehetek biztos hogy egyáltalán elhiszi-e, bár azért „jelzek” már egy ideje...

2014. jan. 26. 20:34
 7/15 anonim válasza:
HA beszélsz vele, és zavarban van, elvörösödik, akkor nyert ügyed van! ;)
2014. jan. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
az zavarban létnek számít ha látszik rajta h nem untatom de nem igen néz a szemembe? Azt hogy elvörösödjön azt kétlem mert én sem szoktam pedig azért bőven nyíltabb vagyok nála...
2014. jan. 26. 21:04
 9/15 anonim ***** válasza:

#5 vagyok

Beszéd témát mindenből lehet csinálni, és ha már mindenki beszél róla akkor gondolom neki is megvan a véleménye erről.

Az, hogy nem mer a szemedbe nézni is lehet annak a jele, hogy tetszel neki. :)

Tudsz valamit a hátteréről? Régóta ismered?

Ezeket csak azért kérdezem mert sok mindenből adódhat az, hogy nem nyit feléd.

Én speciel nem egy valami gazdag családból való vagyok és ez akármilyen hihetetlenül is hangzik tudat alatt igencsak megnehezíti a kommunikáció kezdést egy lánnyal.

Bennem van mindig az a tudat, hogy mi lesz ha szembesül azzal, hogy honnan származom.

Tudom, hogy nem a pénz a lényeg, de akkor is ez a gondolat mindig ott van.

Anyagias és felszínes világban élünk és ez a tudat csak egyre próbál felerősödni bennem, de küzdök ellene. :)

2014. jan. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

igazából két éve ismerem amit tudpk róla úgy nagyvonalakban hogy nagycsaládban él, neki is négy testvére van mint nekem. Tudom furán hangzik meg sokan tettek már megjegyzést is engem nem zavar.

Am a szüleinek komplett barofiudvara van teljesen önellátók, sokat jár túrázni a bátyjával meg hasonlók (ez uttóbbi rám is igaz)

Matekból és fizikából még nálam is jobb, pedig az osztályomban én vagyok a legjobb (ő B-s én A-s) Pénzügyi gondokról szó sincs se nálunk se náluk, de nem is vagyunk azok a kimondott gazdagok

2014. jan. 26. 21:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!