Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mire lehet következtetni ha...

Mire lehet következtetni ha egy férfi folyton magáról beszél?

Figyelt kérdés
Pár hónapja ismertem meg, már az elején is sokat beszélt magáról. Ez nem is lenne baj, de amikor én szeretnék mondani valamit akár személyesen beszélgetünk, akár chaten, vagy nem figyel oda vagy közbe szól vagy elmondhatom de akkor sem kommenteli vagy kérdez vissza. Elég bosszantó, nagyon azon vagyok hogy nem érdemes foglalkozni vele.
2014. jan. 27. 15:21
 1/6 anonim ***** válasza:
egy tahó akkor.
2014. jan. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Janika0123 válasza:
Tul nagy az egoja
2014. jan. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egoista vagy önző.
2014. jan. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Költőnő? ***** válasza:
nem fog változni, tiplitipli!
2014. jan. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is van (sajnos még nem írhatom, hogy volt) ilyenhez szerencsém, és nem lesz jobb. Egoista, és nem figyel rád eléggé, tehát nem érdekled. Az én esetemben pl. még szeretethiányos is a pasi. Már szóltam is neki, de a mi esetünkből kiindulva ne reménykedj. :/
2014. jan. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egoizmus, és lényegtelen a másik fél személye számára, csak legyen akinek mondhatja a dolgokat.
2014. jan. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!