Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk.! Ha egy lánnyal kavartok...

Fiúk.! Ha egy lánnyal kavartok buliban és a lány azt mondja mennie kell, de utána fél órával megint összefuttok vele, akkor az jön le nektek, hogy nem jöttök be neki és csak lerázott?

Figyelt kérdés

2014. jan. 27. 19:12
 1/9 anonim ***** válasza:
elég nyilvánvaló nem?
2014. jan. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
70% ban igen, de lehet a női party volt...
2014. jan. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha egyszer fordul elő ez és továbbra is érdeklődő, akkor nem gondolnék semmit. Lehet h dolga volt és már visszajött. De ha utána is távolságtartó akkor eléggé egyértelmű.
2014. jan. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
De akkor miért kavart velem? Nők hülyék..
2014. jan. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Buliban a lanyok 90%a csak egonovelesre megy fogd mar fel. Ezert szoktam en mindenhol csak egot rombolni naluk, komolyan mondom ez a jovo. Csatlakozz te is a mozgalomhoz romboljuk minel tobben a kis ribik egojat!!!
2014. jan. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Azért kavartam vele, mert bejött.(nagyon is)

Már úgy volt h indulunk, de bátyám írt hogy csak kicsit később tud jönni értünk.

Miközben várakoztunk összefutottunk megint, és most tuti azt hiszi hogy csak szórakoztam vele. :S

pedig nem akartam ezt a látszatot kelteni.

2014. jan. 27. 19:26
 7/9 anonim ***** válasza:

És amikor újra összefutottak nem lett volna célszerű ezt elmondani neki? És telefonszámot cserélni, meg egy bocsánat?

tudom ehhez már ész kell...

2014. jan. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
De célszerű lett volna. Csak szerintem elég rosszul esett neki, és nem tűnt úgy hogy szívesen beszélne velem.. :/
2014. jan. 27. 19:33
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha nagyon érdekel még téged a srác akkor legközelebb beszélj vele személyesen ha találkoztok.

Ha annyira nem érdekes akkor felejtsd el.

2014. jan. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!