Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miről ismerhetem fel egy...

Miről ismerhetem fel egy srácról, hogy meleg? Úgy értem van valami "intézményes"jele annak, ha tetszenék egy fiúnak? Miből lehet ezt észrevenni? 21/f

Figyelt kérdés

2014. jan. 28. 09:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
hát h nyávogva beszél e vagy nem és hogy szemezik e fiúkkal vagy nem
2014. jan. 28. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
5%
Nézz a tükörbe és figyeld a jeleket.
2014. jan. 28. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Szerintem a szem, és a csípőmozgás a kulcs. Nem minden meleg nyávog, de a szemükben van valami ami olyan árulkodó. Ilyen még a mosoly 8s.Remélem segített. :)

W.

2014. jan. 28. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Miért,milyen egy meleg fiú mosolya?
2014. jan. 28. 11:39
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is az a legjobb, ha egy srácnak a szemét figyeled, hogy kiket néz meg. Én is így jöttem össze a barátommal, mert rólunk a legtöbb meleg meg nem mondta volna, hogy a saját nemünkhöz vonzódunk.


22/F

2014. jan. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 My Conserve ***** válasza:
100%

Intézményes jel nincs. Az amcsiknál próbálkoztak azzal, hogy használnak valamit, pl. egy időben ilyen meleg divat volt a narancssárga póló, vagy a farzsebből kilógó színes zsebkendő. De ezek hamar eltűntek.


Ha egy konkrét fiú érdekel, legjobb, ha ráhajtasz. A válaszánál biztosabb jel nincs.


Ha nem mered ezt tenni, akkor döntsd el, hogy mennyire figyel rád. A testi vonzalom azzal jár, hogy minden egyes pillantás kellemes. Egy srác vagy ki meri ezt használni, vagy nem. Ha igen, akkor nyíltan bámul, vagy pl. közel áll hozzád, indokolatlanul hosszan beszélget veled, stb. Tehát olyan helyzetet teremt, ahol feltűnés nélkül megbámulhat.


Ha nem meri ezt kihasználni, akkor csak néha oda-odapillant rád. Egyesek pedig direkt utálatosan viselkednek majd veled, hogy a vonzalmat leplezzék.

2014. jan. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Nincs egyértelmű jel.

Esetleg, nyomozhatsz utána annyit tehetsz..

Én is így tettem, amikor egy nagyon helyes magas álomszép srácot megláttam azon a tanfolyamon, körbekerestem a neten, s láttam hogy hetero s lányok érdeklik..

2014. jan. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Semmi. Vagy ráértek vagy nem.
2014. jan. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
*ráérzel
2014. jan. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
2014. jan. 29. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!