Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mégis mit írjak?

Mégis mit írjak?

Figyelt kérdés
Tetszik egy lány, egy gyárba dolgozunk, ő nem ismer engem, én viszont tudok róla 1-2 infót. van egy két közös ismerősünk, és állítólag csendes, visszahúzódó. Így ismeretlenül kéne neki valami aranyosat vicceset írjak neki (fb-n), de tanácstalan vagyok komolyan. nem akarom lerohanni, se tutyi-mutyinak látszani :) ő 21 én 26.
2014. jan. 28. 12:25
 1/1 anonim ***** válasza:

ha én lennék az a lány, ennek örülnék:

"Szia,

remélem nem haragszol, hogy megkerestelek itt, de a munkahelyen, (bár sokszor láttalak), nem akartalak ismeretlenül lerohanni, nehogy elriasszalak a közeledésemmel. Éppen ezért merészen arra gondoltam, hogy írok Neked, és ha van kedved, válthatnánk pár sort. Én a ........ részen dolgozom, és ......-től tudtam meg a neved. Eredetileg valami aranyosat és vicceset akartam írni, de most, hogy fogalmazom Neked írt első soraim, hirtelen nem tudom, mi lenne, ami mosolyt csalna az arcodra...Remélem nem zavartalak, azt hiszem most elég lesz belőlem ennyi:-) Várom kedves válaszod, szép napot/estét/jóéjt, üdv:..........."

2014. jan. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!