Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért keseregnek ennyit...

Miért keseregnek ennyit manapság az alacsonyabb fiúk?

Figyelt kérdés

mindenhol azt olvasom,hogy velük mennyire rossz,mert így sosem lesz barátnőjük,sokkal magasabban pedig minden nő az övék lenne.

na már most én 190centinél magasabb vagyok bőven,ennek ellenére nem vagyok sikeresebb ilyen téren,mint egy 165 centis fiú,sőt...

a fiatal lányok nagyon nagy hányada 160-170cm közé esik magasság szempontjából és ahogy észrevettem,nem szeretnének egy felhőkarcolót maguk mellé,többen nyíltan kijelentették már nekem,hogy az ideális barát csak pár centivel magasabb náluk.


2014. jan. 28. 19:05
 1/4 anonim ***** válasza:
63%
De még így is jobb, ha magasabb mint alacsonyabb. És szerintem egyáltalán nem a magasságod miatt nem találsz barátnőt.
2014. jan. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

ha itt tartunk,nem is keresek,mert nincs szükségem rá egyelőre.

de úgy beszélnek az olyan magasságú fiúkról,mint ha ez olyan sokat számítana.

2014. jan. 28. 19:10
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Minden az önértékelésből fakad.


Mivel alacsonyak és minden nő olyanokat harsog, hogy olyan férfi kell nekik aki magas, vagy nagyf* szú vagy, idősebb, vagy akármi baromság, ezért az csapódik le bennük hogy hiányosak. Ezért nincs önbizalom, magabiztosság, így nincs nő, vagy vulgárisabban nincsen punci.


Mielött a nők nekem esnek, vagy lepontoznak, elmondanám ezek a dolgok olyanok mint a nőknek a mell a fenék vagy a csípő vagy a súly.

2014. jan. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én ezért szeretem a 30-as elvált nőket, mert ők ezeket a fasságokat már maguk mögött hagyták. Kár hogy egy csomó évet kellett várnom míg eljutottam a korba, hogy randizhassak megkomolyodott nőkkel is.

Elöző voltam

2014. jan. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!