Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy szerezzek fiúbarátokat,...

Hogy szerezzek fiúbarátokat, hogyan ismerkedjek?

Figyelt kérdés
Nincs egy igazi fiúbarátom sem. :( Van sok fiú akikkel edzésen nagyon jóban vagyunk, de se a telefonszámom nem kérték el, se nem írnak rám facebookon... A korosztályomból a fiúk szerintem nem szeretnek, mert én érettebb vagyok :/ Mit tegyek, hogy ez megváltozzon? Vagy hogy idősebb fiúkkal barátkozzak? (velük kijövök, meg minden, de ők meg lehet hogy kislányként néznek rám) Segítsetek!!!! 13/L

2014. jan. 28. 21:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
27 leszek lassan, én kislányként nézek rád. ;)
2014. jan. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Szerelmet keresel vagy havert?

A haverjaid nm feltétlenül fogják elkérni a telefonszámod, a korodbeli lányok még olyan "haveri" viszonyban sincsenek a fiúkkal mint te, úgyhogy örülj.

2014. jan. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Hát havert! de olyat, akivel tényleg jóban vagyok! és nem k*rvulni akarok :D csak jobban kijövök a fiúkkal , akik nem sértődnek meg, nem hisztiznek...stb.
2014. jan. 28. 21:29
 4/12 anonim ***** válasza:
Próbáld spontán lesmárolni őket!
2014. jan. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
mondom NEM AKAROK K*RVULNI!!!! :D
2014. jan. 28. 21:30
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha olyan a személyiséged, hogy befogadnának maguk közé, szerintem már megtették volna. Kérdezz rá, hogy csinálhatnátok-e közös programokat, pl. most elmehetnétek szánkózni, hógolyózni, remélem Te sem sértődsz meg ha leszakad a fél arcod mert izomból megdobnak. :D
2014. jan. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Pl barátkozz velem :) Énmeg csajokkal jövök ki jobban :D

16/F

2014. jan. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem is írhatsz, én a fiatalokkal értek jól szót :D 21 vagyok
2014. jan. 29. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy egy ilyen kérdésnél miért hiszi mindenki azt,hogy ez egy társkereső :D amúgy köszi a válaszokat !
2014. jan. 29. 14:24
 10/12 anonim ***** válasza:
Társkereső? A barátkozás mióta társkeresés? :O
2014. jan. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!