Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, számotokra lehet...

Lányok, számotokra lehet vonzó egy szomorkás, negatív fiú?

Figyelt kérdés

2014. jan. 29. 21:27
 1/8 Lávalámpa. ***** válasza:

[link]



Nem lenne könnyebb összekapnod magad, minthogy ilyen lányt keress, aki elfogadja, hogy begyepesedett világfájdalmas idióta vagy?

2014. jan. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Költőnő? ***** válasza:
a kényszeres megmentőknek egészen bizonyosan. De am sztem mkinek vonzóbb úm egy pozitív ember. Nem csak az ellenkező nem számára, hanem általában is
2014. jan. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 fahéjas Alien ***** válasza:

Ha belém szeretne nem lenne szomorú.

A szomorú még nem is olyan nagy probléma, az átmeneti dolog... na de a negatív? Ez alatt most mit értesz? - olyan mint Tunyacsáp?:D - ő elég negatív :D - mondjuk az nem túl vonzó.

2014. jan. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem, mint tunyacsáp, egyszerűen nem izgatja semmi, nyugodt.
2014. jan. 29. 21:35
 5/8 anonim válasza:

Teljesen ráillik a saját jellememre, és nem vonzó számukra.

El kell ismerni továbbá, hogy szép sem vagyok, ami nem javít az esélyeken, viszont nem is igazán zavar, egyformán, senkivel szemben nem tartok már igényt ilyen szintű társas kapcsolatra..Igen, az én jellemem az erősen negatív fajtából való, amit nem feltétlen magamnak köszönhetek.(Ezzel nem okolni/vádolni szeretnék senkit.)

2014. jan. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Engem kiráz a hideg a negatív emberektől. Komolyan. Nem azt mondom,hogy nem lehet az embernek pár rossz napja,de hogy mindent negatívan szemléljen,az már kiveri a biztosítékot. Emberek,a boldogságot tanulni is lehet!
2014. jan. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
ha jól nézel ki lehetsz bármilyen rossz. a nők is felszínesek.
2014. jan. 29. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem. Egyszer próbálkoztam, de hiába, ha a fejem tetejére álltam, akkor se lett pozitívabb. Mindig, de mindig félig üres volt neki a pohár. Ott voltam mellette, mégis azon kesergett folyton, hogy nem tetszik a lányoknak. (Megjegyzem, a külsőm és az iq-m is átlagon felüli, nem arról volt szó tehát, hogy jobb híján összejött egy buta bányarémmel.)

A fő gond az, hogy ezzel a hozzáállásával engem is lehúzott. Az élettől is elvette a kedvem. Reggelente alig bírtam felkelni, egyszerűen nem láttam értelmét.


Szakítottunk, de azóta is szoktunk beszélgetni. Még mindig folyton kesereg. Sajnálom szegényt, és kudarcként élem meg, hogy nem tudtam rajta segíteni.


Az biztos, hogy a jövőben semmi hasonlóra nem vagyok hajlandó. Nincs szükségem depresszióra meg kudarcélményekre.

2014. jan. 30. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!