Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nem tudom mit gondoljak erröl...

Nem tudom mit gondoljak erröl vajon csak hiánypotlónak akar?

Figyelt kérdés

megismertem egy srácot nagyon sokat beszélgettünk és nagyon megtetszett, beszélgetünk a neten is és találkozóra hívott bele mentem.

nagyon jól elbeszélgettünk akkor is es egyszer csak oda huzott magához megölelt és megcsókolt (nem tagadom örültem neki )

és kézen fogva haza kisért.

és utána derült ki hogy 2nappal ezelött szakitottak a barátnöjével.

nagyon udvarias és nem tudom elképzelni hogy csak hiánypotlónak akar de már nem tudom mit gondoljak kérlek modjatok valamit erre!!!!


2014. jan. 30. 10:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet hogy első körben annak akart. És? Ez olyan nagy baj? Ha kialakulnak pár hét múlva valós érzelmek akkor is zavarni fog? Várd ki, lehet jól fog alakulni.
2014. jan. 30. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
sajnos volt már ilyen és elég csúnyán pofára estem de már nagyon szeretnék egy normális kapcsolatot ... kicsit kétségbe vagyok esve
2014. jan. 30. 11:06
 3/6 anonim ***** válasza:

két verzió van:

-igen, csak annak akar, lefekszik veled, és lelép

-nem hiánypótló vagy, őszintén tetszel neki, na és akkor mi van, ha nemrég szakított?

2014. jan. 30. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
akkor kivárom hogy mi lesz belöle ha nem gáz hogy most szakitottak
2014. jan. 30. 12:33
 5/6 anonim ***** válasza:

Felvázolom mit gondolok erről a szituról. Én legalábbis ezeket szeretném tudni ha arra gyanakodnék, hogy pótlék vagyok.


Én a helyedben ha olyan lenne a helyzet, faggatóznék kicsit de csak finoman az előző kapcsolatáról.

Ezeket biztosan megkérdezném tőle:


- Meddig volt együtt a volt barátnőjével?

- Milyen volt a kapcsolatuk?

- Hogy lett vége?

- Szerette e az exét amikor szakítottak? Túl van e rajta?


Mondjuk ha nincsen túl rajta, úgyis szóba fogja hozni valahogy, valami kapcsán. Az egy biztos. A többit viszont ő tudja elmondani.

Abban az esetben, ha nem szerette már és közös megegyezés alapján szakítottak, nem tartom valószínűnek, hogy csak pótlék vagy. Bár nem szerencsés rögtön pár nappal új kapcsolatba beleugrani véleményem szerint. De ezt mindenki maga dönti el és nem feltétlen hozza magával a pótlék szerepet.


Beszéltetek már erről?

2014. jan. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
kérdeztem hogy miért szakitottak és azt mondta hogy teljesen reménytelen volt már hogy nem szerette volna már tovább húzni és eöl gondolom hogy már nem szerette (ő szakitott vele)
2014. jan. 30. 12:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!