Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nem beszélünk közös nyelvet,...

Nem beszélünk közös nyelvet, de mindketten tetszünk egymásnak, vajon lehet valami jó ebből?

Figyelt kérdés
A helyzet az,hogy 5 hónapja költöztem külföldre és egy itteni normális suliba járok( A nyelvet nem beszélem,egy kicsit tudok angolul meg már kezdem megérteni őket de a beszéd közel se megy jól)..A lényeg,hogy van egy osztálytársam aki bejön nekem és nagy valószínűséggel én is neki,mert az első csók már elcsattant és mindig hazakísér.A kérdésem,hogy merjek-e bármit is kezdeni vele? Nekem ő lenne az első barátom. 16L

2014. jan. 30. 18:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Én nem tudnám elképzelni egy külföldivel. Kommunikáció nélkül halott a kapcsolat. 19/F
2014. jan. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Tanuld a nyelvet nagyon!! Ha akar kesobb lesz kapcsolatod megfelelo kommunikacio hijjan annak a kapcsolatnak annyi.Ha szep szavakat suttog a fuledbe es te nem erted az elegge erdekes lesz.
2014. jan. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Lehet belőle szexkapcsolat, ott gondolom nem nagyon kell dumálgatni a másikkal.


Normális kapcsolatban viszont a felek beszélgetni is szoktak egymással, ami nektek nem megy, szóval...

2014. jan. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Vegyél nyelvleckéket :)
2014. jan. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha nem közös az anyanyelvetek, sosem fogjátok az érzéseket 100 %-osan átadni.
2014. jan. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Az érzések átadásához mondjuk szerintem pont nem kellenek szavak. Legalábbis én ritkán tudom szavakba önteni mit érzek, nem is nagyon szoktam.


De ettől még sokkal jobb, ha közös az anyanyelv. Voltam egyszer jóban egy német lánnyal pár hónapig, angolul beszélgettünk, ment mindkettőnknek, de még akkor sem az igazi úgy. Pedig szeretek angolul beszélni.

2014. jan. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hát ami azt illeti,suttogott nekem már olyat a fülembe,hogy egy nap az övé leszek..A nyelvet tanulom ezerrel az iskolában:) De ahogy látom rajta,ő szeretne is valamit,hát nem tudom..
2014. jan. 30. 19:22
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

tanuljatok közös nyelvet, ami mindkettôtöknek idegen nyelv.



közben meg dugjatok sokat.

2014. ápr. 22. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
na, összejöttetek? am melyik országban élsz?:)
2014. nov. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!